قیمت روفتاپ پکیج 35 تن + گارانتی پکیج یونیت + مشاوره رایگان

 • کمپرسور اسکرال برند کوپلند یا دنفوس
 • قابلیت تامین هوای گرم و سرد
 • شیر انبساط مکانیکی یا الکترونیکی
 • مجهز به تابلو برق
 • قطعات تابلو برق هیواندای یا اشنایدر
 • مجهز به کویل انبساط مستقیم DX
 • دارای فن سانتریفیوژ فوروارد یا بکوارد
 • قابلیت تجهیز به بستر های فیلتراسیون مختلف
 • مبرد : R407c , R22 , R134a
 • قابلیت نصب اینورتر جهت کنترل دور فن هواساز

ضمانت اصالت کالا

تضمین بهترین قیمت

خدمات پس از فروش

18 ماه گارانتی محصول

ارسال به سراسر ایران

739.000.000 تومان

راهنمای انتخاب محصول

قیمت روفتاپ پکیج 35 تن

به مرجع تخصصی تهویه مطبوع دماجت خوش آمدید. جایی که ما راه حل نهایی را برای نیازهای سرمایشی فضای شما، یعنی روفتاپ پکیج 35 تن، ارائه می کنیم. قیمت روفتاپ پکیج 35 تن، در مرجع تخصصی دماجت، 739 میلیون تومان است. دنیایی را تصور کنید که در آن راحتی با کارایی بالا روبرو می شود. جایی که می توانید عملکرد و قابلیت اطمینان بی نظیری را تجربه کنید. در این مقاله به بررسی جنبه های فنی و مزایای غیرقابل انکار روفتاپ پکیج 35 تن، می پردازیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما آگاهانه تصمیم گیری می کنید. با ترس از شکست، هزینه های گزاف و به خطر افتادن کیفیت خداحافظی کنید. بیایید بررسی کنیم که چگونه یک روف تاپ پکیج 35 تن می تواند محیط شما را متحول کند.

هنگام در نظر گرفتن قیمت روفتاپ پکیج 35 تن، بسیار مهم است که فراتر از هزینه اولیه نگاه کنید. مطمئناً، ممکن است جایگزین‌های ارزان‌تری پیدا کنید، اما آیا هزینه‌های بلندمدت سرسام آور  آن را در نظر گرفته‌اید؟ تعمیرات مکرر، صورت‌حساب‌های انرژی بالاتر، و تعویض‌های زودهنگام، اغلب از صرفه‌جویی اولیه ناشی از خرید روفتاپ پکیج 35 تن با کیفیت پایین‌تر، فراتر می‌رود. آیا ارزش آن را دارد که پولی را که به سختی به دست آورده اید برای راه حلی کمتر از حد معمول به خطر بیندازید؟

پیش از آن، توجه داشته باشید در صورتی که برای پروژه و یا خانه خود نیاز به یک مشاوره دقیق در زمینه خرید روفتاپ پکیج دارید اما برای تصمیم گیری مردد هستید، می توانید درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید تا متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند. همچنین میتوانید با ما در دماجت تماس بگیرید و پس از صحبت با کارشناسان ما، می توانید برای خرید روفتاپ پکیج ایده آل خود اقدام کنید.

 

روف تاپ پکیج چییست؟

روفتاپ پکیج 35 تن

روفتاپ پکیج، دستگاهی است که هوای سرد و هوای گرم را از طریق کانال های هوا به فضاهای مورد نیاز میرساند. شاید بپرسید تفاوت آن با هواساز چیست ؟ همانطور که میدانید هواساز، اعم از هواساز هایژنیک، هواساز صنعتی و ایرواشر، دارای کویل آب سرد/ گرم میباشد که آب سرد آن از طریق چیلر و آب گرم آن از طریق بویلر تامین میشود. پس برای استفاده از هواساز نیاز به چیلر برای تامین آب سرد هم وجود دارد. ولی روفتاپ پکیج دستگاهی یکپارچه میباشد، به عبارتی ترکیبی از چیلر و هواساز است.

در روفتاپ پکیچ سیال واسط آب حذف شده و مبرد سرد به صورت مستقیم وارد کویل سرمایشی روف تاپ پکیج میشود. این نوآوری باعث کوچک شدن حجم دستگاه و پایین آمدن قیمت روفتاپ پکیج 35 تن میشود. در یک ظرفیت سرمایشی و هوادهی ثابت، هزینه روفتاپ پکیج نسبت به چیلر و هواساز کمتر میباشد.

وقتی صحبت از خنک کردن فضاهای بزرگ می شود، روف تاپ پکیج قهرمان بلامنازع است. روفتاپ پکیج 35 تن مجهز به فناوری پیشرفته، حتی در سخت ترین آب و هوا، برای ارائه خنک کننده کارآمد و ثابت طراحی شده است. با ظرفیت بالای خود، بدون زحمت، دمای مورد نظر شما را حفظ می کند و محیطی راحت را در تمام طول سال تضمین می کند.

در دنیای امروز، بهره وری انرژی تنها یک گزینه نیست بلکه یک ضرورت است. پکیج یونیت به گونه ای طراحی شده است که عملکردی استثنایی ارائه دهد و در عین حال مصرف انرژی را به حداقل برساند. این سیستم با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته، خروجی خنک‌کننده را به حداکثر می‌رساند در حالی که میزان کربن و صورت‌حساب‌های آب و برق را کاهش می‌دهد.

 

اجزا روفتاپ پکیج 35 تن

روفتاپ پکیج 35 تن، دستگاهی است که از سیکل تبرید تراکمی با کویل انبساط مستقیم تشکیل شده است. اجزاء این دستگاه عبارتند از:

 • کمپرسور : کمپرسور های مختلفی از جمله کمپرسور های اسکرال و اسکرو قابلیت استفاده در این تجهیز صنعتی را دارند. برند های مطرح دنیا نظیر کوپلند، دنفوس و بیتزر از جمله کمپرسور هایی هستند که ما برای این دستگاه پیشنهاد میکنیم .
 • کندانسور : کندانسور روف تاپ پکیج از دو نوع هواخنک و آب خنک میباشد. در نوع هواخنک کویل های کندانسوری از نوع لوله مسی بوده و با فن های کندانسوری خنک میشوند. در نوع آب خنک کندانسور توسط آبی که از برج خنک کننده میاید خنک میشود.
 • شیر انبساط : شیر انبساط در دو نوع ترموستاتیکی و الکترونیکی در روف تاپ پکیج استفاده میشود.
 • اواپراتور : اواپراتور دستگاه روف تاپ پکیج کویل مسی میباشد که در درون قسمت هواساز دستگاه قرار میگیرد و مبرد خنک پس از شیر انبساط به صورت مستقیم وارد این کویل میشود.
 • کویل گرمایی: این دستگاه میتواند با اضافه کردن یک کویل گرمایی و تامین آب گرم آن از طریق بویلر، گرما را نیز فراهم سازد.
 • فن سانتریفیوژ : فن سانتریفیوژ برای به جریان انداختن هوای تازه و برگشت و عبور آن از روی کویل انبساط مستقیم و گرمایی بکار میرود. فن های مورد استفاده در روف تاپ پکیج میتواند از نوع فوروارد یا بکوارد باشد.
 • فیلتراسیون : فیلتر های مختلفی اعم از فیلتر آلومینیومی ، کیسه ای، هپا و کربن اکتیو را میتوان به عنوان فیلتراسیون در مسیر جریان هوای این دستگاه قرار داد.

 

مزایای روفتاپ پکیج 35 تن

قیمت روفتاپ پکیج 35 تن

در این قسمت به بررسی مزایا و معایب روفتاپ پکیج 35 تن میپردازیم :

 • عدم نیاز به لوله کشی آب در پروژه
 • عدم اشغال فضاهای درون سازه به دلیل استفاده از فن کویل ها
 • کیفیت سرمایش بالاتر نسبت به چیلر و فن کویل
 • قابلیت فیلتراسیون هوا
 • اشغال فضای کمتر نسبت به چیلر
 • هزینه تمام شده کمتر
 • تعمیر و نگهداری آسان و بدون دردسر
 • قابلیت اتصال به سیستم هوشمند ساختمان

 

معایب روفتاپ پکیج 35 تن

 • محدودیت طراحی در ظرفیت های بالا
 • هزینه لوله کشی مسی در صورت مجزا بودن دستگاه

 

استعلام قیمت روفتاپ پکیج از دماجت

طیف گسترده ای از انواع روفتاپ پکیج در مرجع تخصصی دماجت، موجود است که برای اطلاع از قیمت آن ها، می توانید از لینک های زیر اقدام کنید:

قیمت روفتاپ پکیج 5 تن / قیمت روفتاپ پکیج 6 / قیمت روفتاپ پکیج 8 / قیمت روفتاپ پکیج 10 / قیمت روفتاپ پکیج 12 / قیمت روفتاپ پکیج 15 / قیمت روفتاپ پکیج 16 / قیمت روفتاپ پکیج 18 / قیمت روفتاپ پکیج 20 / قیمت روفتاپ پکیج 25 / قیمت روفتاپ پکیج 30قیمت روفتاپ پکیج 40 / قیمت روفتاپ پکیج 48 / قیمت روفتاپ پکیج 50 / قیمت روفتاپ پکیج 55 / قیمت روفتاپ پکیج 60 /

 

روفتاپ پکیج یا هواساز کندانسینگ یونیت؟

در عمل این دو دستگاه یکسان میباشند و تنها تفاوت آنها در یکپارچه بودن و مجزا بودن آنها میباشد. در دستگاه روف تاپ پکیج قسمت هواساز و سیکل تبرید دستگاه بصورت یکپارچه و در یک دستگاه وجود دارند. اما در هواساز و کندانسینگ یونیت ، قسمت هواساز و سیکل تبرید از یکدیگر فاصله داشته و توسط لوله کشی مسی به یکدیگر متصل میشوند. از لحاظ قیمتی نیز میتوان گفت که تقریبا دو دستگاه فوق قیمت یکسانی دارند با این تفاوت که در هواساز و کندانسینگ یونیت ، لوله کشی مسی نیز بر اساس فاصله بین این دو بخش با یکدیگر باید انجام شود که هزینه جداگانه ای برای پروژه خواهد داشت.

 

خرید روفتاپ پکیج 35 تن

ما در مرجع تخصصی دماجت، به ارائه محصولاتی فراتر از انتظار می بالیم. ما درک می کنیم که قیمت روفتاپ پکیج 35 تن، به تنهایی نباید تنها معیار فرآیند تصمیم گیری شما باشد. تمرکز ما بر ارائه راه حلی جامع به شما است که قابلیت اطمینان، عملکرد و خدمات استثنایی به مشتریان را در بر می گیرد. برای خرید روفتاپ پکیج 35 تن و اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید. درصورتی که نسبت به ظرفیت و مدل دستگاه خود مطمئن نیستید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا براساس نیازتان مناسب ترین تصمیم را برای پروژه خود بگیرید. همچنین می توانید درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

 

” پشتیبانی ما با خرید به پایان نمی رسد. ما متعهد به ارائه کمک مداوم، تعمیر و نگهداری، و رفع سریع هرگونه نگرانی شما هستیم. با دماجت، شما فقط یک محصول را خریداری نمی کنید، بلکه در شراکتی سرمایه گذاری می کنید که راحتی و موفقیت طولانی مدت شما را تضمین می کند. ” 

5/5 - (1 امتیاز)

مشخصات فنی محصول

توضیحات تکمیلی

نوع دستگاه

روفتاپ پکیج یکپارچه

ظرفیت نامی دستگاه (Ton)

36

ظرفیت هوادهی (CFM)

5

درصد هوای برگشت

80 درصد

نوع مبدل حرارتی کندانسور

لوله مسی 3/8 با فین آلمینیومی

فن کندانسور

سانتریفیوژ آکسیال

برند فن

زیلابگ یا روزنبرگ یا ای بی ام (بر اساس درخواست مشتری تعیین می شود.)

نوع مبدل حرارتی اواپراتور (کویل سرمایشی)

انبساط مستقیم DX

مبرد کویل سرمایشی

R22 یا R134a یا R407c (بر اساس سفارش مشتری تعیین می شود.)

کویل گرمایشی

بر اساس سفارش مشتری تعیین می شود.

سیال عامل کویل گرمایی

آب گرم

نوع کمپرسور

اسکرال

برند کمپرسور

کوپلند

تعداد کمپرسور

2

نوع شیر انبساط

مکانیکی یا الکترونیکی (بر اساس سفارش مشتری تعیین می شود.)

بستر اول فیلتر هوا

G2 V Type (بر اساس سفارش مشتری می تواند تغییر کند.)

بستر دوم فیلتر هوا

G4 Pleated (بر اساس سفارش مشتری می تواند تغییر کند.)

بستر سوم فیلتر هوا

F7 Bag (بر اساس سفارش مشتری می تواند تغییر کند.)

سوالات متداول

برای اطمینان حاصل کردن از دستگاه انتخابی، با کارشناسان دماجت ارتباط حاصل فرمایید. ما مشتاق گفتگو برای حل مشکل شما هستیم. 

مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب بهترین محصول

 

تا پیش از ثبت قرارداد و واریز وجه، امکان لغو سفارش وجود دارد. لازم به ذکر است پس از واریز وجه، سفارش ثبت شده و لغو سفارش امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۱۸ ماه از زمان تحویل و یا ۱۲ ماه از زمان راه‌اندازی، هرکدام زودتر حادث گردد.

خدمات پس از فروش تا ۲۰ سال ارائه می‌گردد. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، پس از ثبت درخواست خدمات، ظرف ۴۸ الی ۷۲ ساعت کارشناسان این مجموعه در محل پروژه حاضر خواهند شد.

دماجت با هدف حذف واسطه‌ها و رساندن مستقیم محصول از کارخانه به مصرف‌‌کننده، همواره تلاش می‌کند تا رقابتی ترین قیمت را برای با کیفیت ترین محصولات، در اختیار مشتریان قرار دهد. 

 

زمان تحویل محصول بسته به نوع آن و تعداد محصول متغیر می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق تحویل محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه ی ارسال تمامی محصولات از درب کارخانه تامین کننده به عهده مشتری است.

برای ثبت درخواست خود، می توانید از صفحه درخواست سفارش استفاده نمایید. همچنین می توانید درخواست خود را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما، به صورت تلفنی ثبت نمایید.

برای کسب اطلاعات فنی و مشاوره ی تخصصی، با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید. باعث افتخار ما است که شما را در انتخاب محصول مناسب راهنمایی کنیم. 

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

اطلاعات خود را وارد کنید. متخصصان ما در اسرع وقت، با شما تماس خواهند گرفت!

با ما تماس بگیرید

تلگرام پیام دهید

واتساپ پیام دهید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت روفتاپ پکیج 35 تن + گارانتی پکیج یونیت + مشاوره رایگان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد قیمت شما برای خرید کالا

اگر فکر می کنید، قیمتی که دماجت به شما پیشنهاد داده است مناسب نیست، خوشحال می شویم قیمت مد نظر خود را با ما در میان بگذارید!

نیازی به نگرانی وجود ندارد!