قیمت اتصال قابل پیاده کردن چدنی(اتصال قابل پیاده شدن)

در جدول های زیر، لیست قیمت اتصال قابل پیاده کردن چدنی، از سایز 2 اینچ تا 24 اینچ ارائه شده است که بازه ی حدودی قیمت اتصال قابل پیاده کردن در مرجع تخصصی دماجت، 1 میلیون تومان تا 28 میلیون تومان است. توجه به این نکته الزامی است که پارامتر های زیادی وجود دارد که می تواند بر روی قیمت اتصال قابل پیاده کردن، تاثیر قابل ملاحظه ای بگذارد. بعد از مشاهده لیست قیمت اتصال قابل پیاده شدن چدنی، به صورت جامع در مورد این موضوع مهم صحبت خواهیم کرد.

دماجت، مرجع تخصصی تاسیسات در ایران، به شما کمک می کند با کیفیت ترین اتصالات قابل پیاده کردن، در استاندارد های PN10 و PN16 را با قیمت های رقابتی خریداری کنید.  اگر قصد خرید اتصال قابل پیاده کردن چدنی، برای پروژه منحصر به فرد خود را دارید، دماجت، می تواند به شما کمک کند، بهترین محصول را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. در ادامه لیست قیمت اتصال قابل پیاده کردن، بر اساس استانداردها و سایز های مختلف ارائه شده است.

لیست قیمت اتصال قابل پیاده کردن PN10

در جدول زیر، قیمت اتصال قابل پیاده کردن چدنی با استاندارد PN10، در سایز های 2 اینچ تا 24 اینچ، ارائه شده است. بازه ی حدودی قیمت اتصال قابل پیاده شدن PN10، در مرجع تخصصی دماجت، 1،600 میلیون تا 29 میلیون تومان است.

ردیفسایز به اینچ (inch)سایز به میلیمتر (mm)قیمت (تومان)
۱۲۵۰۱،۶۰۰،۰۰۰
۲۱/۲ ۲۶۵۱،۹۰۰،۰۰۰
۳۳۸۰۲،۶۰۰،۰۰۰
۴۴۱۰۰۲،۸۰۰،۰۰۰
۵۵۱۲۵۳،۶۰۰،۰۰۰
۶۶۱۵۰۴،۵۰۰،۰۰۰
۷۸۲۰۰۵،۵۰۰،۰۰۰
۸۱۰۲۵۰۸،۳۰۰،۰۰۰
۹۱۲۳۰۰۱۲،۲۰۰،۰۰۰
۱۰۱۴۳۵۰۱۵،۷۰۰،۰۰۰
۱۱۱۶۴۰۰۱۸،۵۰۰،۰۰۰
۱۲۱۸۴۵۰20،200،000
۱۳۲۰۵۰۰25،500،000
۱۴۲۴۶۰۰29،900،000

لیست قیمت اتصال قابل پیاده شدن PN16

در جدول زیر، قیمت اتصال قابل پیاده شدن چدنی، با استاندارد PN16، در سایز های 8 اینچ تا 24 اینچ، ارائه شده است. بازه ی حدودی قیمت اتصال قابل پیاده کردن PN16 ، در مرجع تخصصی دماجت، 6،100 میلیون تا 28 میلیون تومان است.

ردیفسایز به اینچ (inch)سایز به میلیمتر (mm)قیمت (تومان)
۱۸۲۰۰۶،۱۰۰،۰۰۰
۲۱۰۲۵۰۹،۳۰۰،۰۰۰
۳۱۲۳۰۰۱۳،۵۰۰،۰۰۰
۴۱۴۳۵۰۱۶،۵۰۰،۰۰۰
۵۱۶۴۰۰۲۱،۰۰۰،۰۰۰
۶۱۸۴۵۰23،900،000
۷۲۰۵۰۰26،100،000
۸۲۴۶۰۰28،800،000

قیمت اتصال قابل پیاده کردن، با توجه به نوسانات قیمت ارز و میزان خرید، می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت های دقیق و تخفیف های ویژه، با ما تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت انواع شیر اتصال قابل پیاده کردن در نمایندگی دماجت

انواع مختلفی از شیر اتصال قابل پیاده کردن در مرجع تخصصی دماجت ارائه می شود. در هنگام خرید شیر اتصال قابل پیاده کردن، حتماً باید به محدوه فشار مجاز، سایز مناسب، کاربری پروژه و … توجه داشت. دماجت، معتبرترین نمایندگی و عاملیت فروش انواع شیر اتصال قابل پیاده کردن، آماده ارائه مناسب ترین محصول به شما می باشد . در صورت نیاز به مشاوره و یا صدور پیش‌فاکتور، مشتاق گفتگو با شما هستیم.

نمایندگی فروش انواع شیرآلات اتصال قابل پیاده کردن چدنی

سوالات متداول

تمامی شیرآلات چدنی در مرجع تخصصی دماجت، دارای ۵ سال گارانتی بی قید و شرط است. همچنین تمامی شیرآلات چدنی، دارای استاندارد ملی ایران می باشد و از موادی با بالاترین کیفیت ساخته می شوند.

مرجع تخصصی دماجت، ۲۰ سال خدمات پس از فروش برای محصولاتش ارائه می‌دهد. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، پس از ثبت درخواست خدمات، ظرف ۴۸ الی ۷۲ ساعت متخصصان این مجموعه در محل پروژه حاضر خواهند شد.

دماجت مرجع تخصصی تاسیسات، با هدف حذف کامل واسطه‌ها و رساندن مستقیم محصول از کارخانه به مصرف‌‌کننده، همواره تلاش می‌کند تا رقابتی ترین قیمت را برای با کیفیت ترین محصولات، در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

برای اطمینان حاصل کردن از نوع شیرآلات چدنی و سایز آن ها، با کارشناسان دماجت ارتباط حاصل فرمایید. ما مشتاق گفتگو برای حل مشکل شما هستیم. 

مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب بهترین محصول

هزینه ی ارسال می تواند بر اساس میزان سفارش شما، کاملا متفاوت باشد. اگر ارزش سفارشی شما، بالای ۵۰ تومان باشد، هزینه ی ارسال کاملا رایگان است و توسط دماجت، پرداخت می شود. در غیر این صورت، هزینه ی ارسال کالا از درب کارخانه تا محل پروژه، با مشتریان است.

شیرآلات چدنی، از قبل ساخته شده و آماده تحویل می باشند. زمان تحویل شیرآلات چدنی بسته به نوع آن و تعداد محصول سفارش، می تواند کمی متغیر می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق تحویل محصول متناسب با پروژه ی خود، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت درخواست خود، می توانید از صفحه درخواست سفارش استفاده نمایید و سفارش خود را به صورت آنلاین برای ما ثبت کنید و پیش فاکتور خود را دریافت کنید. همچنین می توانید درخواست خود را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما، به صورت تلفنی ثبت نمایید.

برای کسب اطلاعات فنی و مشاوره ی تخصصی، با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید. باعث افتخار ما است که شما را در انتخاب بهترین محصول، متناسب با نیازهایتان راهنمایی کنیم. 

تا پیش از ثبت قرارداد و واریز وجه، امکان لغو سفارش وجود دارد. لازم به ذکر است پس از واریز وجه، سفارش ثبت شده و لغو سفارش امکان‌پذیر نمی‌باشد.

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

اطلاعات خود را وارد کنید. متخصصان ما در اسرع وقت، با شما تماس خواهند گرفت!

با ما تماس بگیرید

تلگرام پیام دهید

واتساپ پیام دهید

راهنمای خرید اتصال قابل پیاده کردن چدنی

آشنایی با اتصال قابل پیاده کردن PN10 و PN16

اتصال قابل پیاده کردن چدنی (dismantling joint)، نقش محوری در طراحی خط لوله و نصب شیرآلات ایفا می کند و به عنوان یک عنصر حیاتی برای نصب، جایگزینی یا تعمیر شیرها در یک سیستم لوله کشی یکپارچه عمل می کند. عدم وجود اتصال قابل پیاده شدن، تنظیم دقیق طول لوله برای نصب شیر را غیرممکن می کند.همچنین، اتصال قابل پیاده شدن، به عنوان محافظی موثر در برابر نیروهای انبساط و انقباض و ارتعاشاتی که تجهیزات مکانیکی  را در معرض تهدید قرار می دهد، عمل می کند.

این اتصالات که معمولاً از چدن داکتیل ساخته می‌شوند، طوری طراحی شده‌اند که می توانند فشارهای بین شش تا ۴۰ بار را تحمل کنند.

اتصال قابل پیاده کردن

مشخصات فنی اتصال قابل پیاده کردن

یکی از مهمترین عواملی که باید هنگام خرید اتصال قابل پیاده کردن چدنی در نظر بگیرید، توجه به مشخصات فنی است. مشخصات فنی اتصال قابل پیاده شدن در مرجع تخصصی دماجت، به شرح زیر است:

سایز اتصال قابل پیاده کردن

اتصال قابل پیاده کردن چدنی، در سایزهای مختلف، از DN 50 تا DN 3000، موجود است و محدوده فشار کاری 6 تا 63 بار را پشتیبانی می کند.

جنس مواد سازنده

 • جنس بدنه اتصال قابل پیاده کردن، از چدن داکتیل (GGG40)یا بر اساس سفارش شما از فولاد ST 37 ساخته شده است.
 • پیچ های دو سر رزوه و مهره های شش ضلعی از فولاد گالوانیزه ساخته شده است.
 • آب بندی لاستیکی از جنس EPDM ، برای عملکرد قابل اعتمادتر.

استاندارد ها

 • در سوراخ کاری اتصال قابل پیاده شدن، استاندارد DIN 1092-2 رعایت می شود.
 • مطابق با استانداردهای ISO 5208 یا DIN/EN12266، آزمایش نهایی این اتصال چدنی دقیق است.
 • ابعاد فلنج مطابق با استاندارد EN 1092-2 است.
 • ماشین کاری فلنج ها براساس استاندارد DIN 1092-2 است.
 • تولید فلنج مطابق با استاندارد ASME B 16.5-CLASS 150 است.
 • لاستیک های آب بندی با دقت از مواد EPDM و NBR ساخته شده اند و حفاظت موثر در برابر زنگ زدگی را تضمین می کنند.

پوشش

اتصال قابل پیاده کردن چدنی، دارای پوشش های داخلی و خارجی رنگ اپوکسی پودری، است که بر اساس فرایند الکترواستاتیک انجام گرفته است. این پوشش که دارای ضخامت 100 تا 200 میلی متر است، به عنوان یک سپر دفاعی موثر در برابر زنگ زدگی و خوردگی عمل می کند.

قیمت اتصال قابل پیاده کردن

 

ویژگی های فنی اتصال قابل پیاده شدن چدنی

برخی از ویژگی ها و ساختار قطعه جدا شدنی عبارت است از:

 • بدنه مقاوم، با استحکام بالا
 • بدنه از سه قسمت فلنج داخلی، میانی و بیرونی تشکیل شده است.
 • سهولت نصب و اجرا به ویژه در نوع F2.
 • پیچ و مهره و واشر از فولاد گالوانیزه ساخته شده است که در برابر خوردگی، مقاوم است.
 • یک آب بندی مطمئن را پس از تنظیم و سفت کردن پیچ ها اطمینان می دهد.

اتصال قابل پیاده شدن

کاربرد اتصال قابل پیاده شدن چدنی

کاربرد اتصال قابل پیاده شدن چدنی، بیشتر در سمت صنعت و تأسیسات آبرسانی است که قادر هستند، سیالاتی با دمای 70 درجه سانتیگراد را در خود جای دهند. کاربردهای اتصال قابل پیاده کردن عبارتند از:

1 – تسهیل نصب و تعویض

اتصال جدا شدنی چدنی، در ایجاد فضا، ساده‌سازی نصب و تعویض شیرهای فلنجی و سایر تجهیزات، بسیار مؤثر است. این قطعه می تواند به طور قابل توجهی نیروهای شعاعی و محوری وارد بر شیر را کاهش دهد و در نتیجه با کاهش تنش های اضافی، طول عمر شیرآلات را افزایش دهد.

2 – آب بندی کامل

هنگامی که اتصال قابل پیاده شدن، به طور ایمن و مناسب در محل نصب قرار می گیرد، به خط لوله و شیرها استحکام می بخشد و یک آب بندی کامل بین فلنج ها ایجاد می کند.

3 – انتقال آب و فاضلاب

اتصال قابل پیاده کردن چدنی، در کاربردهای زیادی از جمله انتقال آب و فاضلاب، متصل کردن لوله های چدنی، شیرآلات و سایر اجزاء به طور یکپارچه، مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید اتصال قابل پیاده کردن

4 – جلوگیری از نشتی و زنگ زدگی:

استفاده از اتصالات جدا شدنی، امکان تعویض بدون دردسر شیرهای فلنجی را فراهم می کند و به طور موثر از نشت و تشکیل زنگ زدگی جلوگیری می کند.

5 – تنظیم طول خط لوله:

اصلاح اختلاف طول لوله و پر کردن فضاهای خالی در خط لوله که یک عملکرد حیاتی است، را ساده می کند. به عنوان مثال، هنگام اتصال یک پمپ، که در مکان ثابتی از خط لوله قرار دارد و باید به لوله ای که در فاصله کمی از آن قرار دارد متصل شود، استفاده از اتصال قابل پیاده کردن، یک امر ضرروی است.

 

مزایای اتصال قابل پیاده کردن دماجت

قیمت اتصال قابل پیاده شدن

خرید اتصال قابل پیاده کردن چدنی از مرجع تخصصی دماجت، مزایای متعددی را به شما ارائه می دهد که عبارت است از:

 • طراحی قابل اعتماد از نظر مقاومت مکانیکی و تحمل فشار
 • حداقل اشغال فضا
 • به طور موثر نیروهای شعاعی و محوری وارد بر شیر را خنثی می کند.
 • تغییرات طول لوله را در حین نصب شیر در نظر می گیرد و قابلیت های اصلاحی را ارائه می دهد.
 • اتصالات در دو استاندارد PN10 و PN16 ارائه می شود، که قابلیت تحمل فشار های مختلف را دارا می باشد.
 • دارای پوشش رنگ اپوکسی الکترواستاتیک کوره ای، یک مزیت قابل توجه در میان اتصالات قابل پیاده کردن چدنی است.
 • طول اتصال را برای برداشتن سوپاپ از طریق پیچ و مهره های دارای موقعیت استراتژیک، کاهش می دهد و فضای کافی برای برداشتن واشر دریچه و آب بندی فراهم می کند.
 • اتصالات جداشدنی چدن فلنجی در اندازه های 50 میلی متر تا 400 میلی متر موجود است.
 • دارای یک شکاف 8 میلی متری بین اجزای نر و ماده است که از تجمع رسوب و حلال در مفاصل جلوگیری می کند.
 • اتصال ارتجاعی بین شیر و خط لوله برقرار می کند.
 • کسری های طول خط لوله را به راحتی برطرف می کند.
 • نصب و حذف مستقیم شیرها از خط لوله را تسهیل می کند.
5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *