قیمت زنت

در جدول های زیر، لیست قیمت زنت از ظرفیت 1500 تن تا 50000 تن ارائه شده است که بازه ی حدودی قیمت زنت در مرجع تخصصی دماجت، 71 میلیون تا 341 میلیون تومان است.

دماجت، مرجع تخصصی تهویه مطبوع در ایران، به شما کمک می کند با کیفیت ترین دستگاه های زنت را با قیمت های رقابتی خریداری کنید. اگر قصد خرید زنت، برای خانه و یا محل کار خود را دارید، دماجت، می تواند به شما کمک کند، بهترین محصول را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. در ادامه لیست قیمت زنت، بر اساس مدل ها و ظرفیت های مختلف ارائه شده است.

توجه به این نکته ضروری است که عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر روی قیمت دستگاه زنت، تاثیر بگذارد. بعد از مشاهده لیست قیمت زنت صنعتی و آپارتمانی، به صورت مفصل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

قیمت زنت صنعتی

در جدول زیر، لیست قیمت زنت صنعتی، از ظرفیت 1500 تا 50000 CFM ارائه شده است که بازه ی حدودی قیمت زنت صنعتی در مرجع تخصصی دماجت، 71 میلیون تا 341 میلیون تومان است.

ردیفظرفیت هوادهی (CFM)قیمت (تومان)
۱۱۵۰۰۷۱،۰۰۰،۰۰۰
۲۲۰۰۰۷۵،۰۰۰،۰۰۰
۳۳۰۰۰۷۷،۰۰۰،۰۰۰
۴۴۰۰۰۸۳،۰۰۰،۰۰۰
۵۵۰۰۰۸۸،۰۰۰،۰۰۰
۶۶۰۰۰۱۰۴،۰۰۰،۰۰۰
۷۷۰۰۰۱۱۹،۰۰۰،۰۰۰
۸۸۰۰۰۱۳۲،۰۰۰،۰۰۰
۹۹۰۰۰۱۴۷،۰۰۰،۰۰۰
۱۰۱۰۰۰۰۱۵۱،۰۰۰،۰۰۰
۱۱۱۲۰۰۰۱۵۵،۰۰۰،۰۰۰
۱۲۱۵۰۰۰۱۶۲،۰۰۰،۰۰۰
۱۳۱۶۰۰۰۱۶۸،۰۰۰،۰۰۰
۱۴۱۹۰۰۰۱۷۸،۰۰۰،۰۰۰
۱۵۲۰۰۰۰۱۸۳،۰۰۰،۰۰۰
۱۶۲۳۰۰۰۱۹۷،۰۰۰،۰۰۰
۱۷۲۴۰۰۰۲۰۴،۰۰۰،۰۰۰
۱۸۲۵۰۰۰۲۰۹،۰۰۰،۰۰۰
۱۹۲۶۰۰۰۲۱۶،۰۰۰،۰۰۰
۲۰۳۰۰۰۰۲۲۸،۰۰۰،۰۰۰
۲۱۴۰۰۰۰۲۹۷،۰۰۰،۰۰۰
۲۲۵۰۰۰۰۳۴۱،۰۰۰،۰۰۰

قیمت زنت آپارتمانی

دماجت، ارائه دهنده انواع زنت های آپاراتمانی با کیفیت بالا و راندمان بی نظیر است. ظرفیت موجود برای این دستگاه از 1500 تا 50000 CFM موجود است. برای استعلام قیمت زنت آپارتمانی و دریافت مشاوره رایگان، می توانید از طریق راه های ارتباطی با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.

ردیفظرفیت هوادهی (CFM)قیمت (تومان)
۱۱۵۰۰تماس بگیرید
۲۲۰۰۰تماس بگیرید
۳۳۰۰۰تماس بگیرید
۴۴۰۰۰تماس بگیرید
۵۵۰۰۰تماس بگیرید
۶۶۰۰۰تماس بگیرید
۷۷۰۰۰تماس بگیرید
۸۸۰۰۰تماس بگیرید
۹۹۰۰۰تماس بگیرید
۱۰۱۰۰۰۰تماس بگیرید
۱۱۱۲۰۰۰تماس بگیرید
۱۲۱۵۰۰۰تماس بگیرید
۱۳۱۶۰۰۰تماس بگیرید
۱۴۱۹۰۰۰تماس بگیرید
۱۵۲۰۰۰۰تماس بگیرید
۱۶۲۳۰۰۰تماس بگیرید
۱۷۲۴۰۰۰تماس بگیرید
۱۸۲۵۰۰۰تماس بگیرید
۱۹۲۶۰۰۰تماس بگیرید
۲۰۳۰۰۰۰تماس بگیرید
۲۱۴۰۰۰۰تماس بگیرید
۲۲۵۰۰۰۰تماس بگیرید

تذکر : قیمت زنت های شرکت دماجت که در جدول بالا آمده است، با توجه به نوسانات قیمت ارز و پارامترهای طراحی، می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت های دقیق و تخفیف های ویژه، مطابق با پروژه ی خود، با ما تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت زنت در نمایندگی دماجت

انواع مختلفی از انواع زنت ها، با ظرفیت های مختلف در مرجع تخصصی دماجت ارائه می شود. در هنگام خرید زنت، حتما باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید، تا انتخاب ایده آلی داشته باشید. دماجت، نمایندگی و عاملیت فروش انواع زنت ها، آماده ارائه مناسب ترین محصول به شما می‌باشد . در صورت نیاز به مشاوره و یا صدور پیش فاکتور، مشتاق گفتگو با شما هستیم.

خرید دستگاه زنت - لیست قیمت زنت - دماجت

سوالات متداول

برای اطمینان حاصل کردن از دستگاه انتخابی، با کارشناسان دماجت ارتباط حاصل فرمایید. ما مشتاق گفتگو برای حل مشکل شما هستیم. 

مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب بهترین محصول

 

تا پیش از ثبت قرارداد و واریز وجه، امکان لغو سفارش وجود دارد. لازم به ذکر است پس از واریز وجه، سفارش ثبت شده و لغو سفارش امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۱۸ ماه از زمان تحویل و یا ۱۲ ماه از زمان راه‌اندازی، هرکدام زودتر حادث گردد.

خدمات پس از فروش تا ۲۰ سال ارائه می‌گردد. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، پس از ثبت درخواست خدمات، ظرف ۴۸ الی ۷۲ ساعت کارشناسان این مجموعه در محل پروژه حاضر خواهند شد.

دماجت با هدف حذف واسطه‌ها و رساندن مستقیم محصول از کارخانه به مصرف‌‌کننده، همواره تلاش می‌کند تا رقابتی ترین قیمت را برای با کیفیت ترین محصولات، در اختیار مشتریان قرار دهد. 

 

زمان تحویل محصول بسته به نوع آن و تعداد محصول متغیر می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق تحویل محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه ی ارسال تمامی محصولات از درب کارخانه تامین کننده به عهده مشتری است.

برای ثبت درخواست خود، می توانید از صفحه درخواست سفارش استفاده نمایید. همچنین می توانید درخواست خود را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما، به صورت تلفنی ثبت نمایید.

برای کسب اطلاعات فنی و مشاوره ی تخصصی، با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید. باعث افتخار ما است که شما را در انتخاب محصول مناسب راهنمایی کنیم. 

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

اطلاعات خود را وارد کنید. متخصصان ما در اسرع وقت، با شما تماس خواهند گرفت!

با ما تماس بگیرید

تلگرام پیام دهید

واتساپ پیام دهید

راهنمای خرید زنت، متناسب با نیاز خود

پارامتر های تاثیر گذار بر روی لیست قیمت زنت

زنت (Zent) یک دستگاه مدرن و همه کاره است که قادر است در فصل تابستان، هوای محیط را خنک و در فصل زمستان هوای محیط را گرم کند. اگر بخواهیم کمی بیشتر بر روی این دستگاه همه کاره تمرکز کنیم، مشاهده می کنیم که عوامل زیادی است که می تواند روی قیمت زنت تاثیر بگذارد.

در ادامه بیشتر در مورد این عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت زنت صحبت خواهیم کرد:

۱ – تاثیر فاکتور ظرفیت بر روی قیمت زنت

همانطور که در جدول لیست قیمت زنت می توانید مشاهده کنید، با افزایش ظرفیت دستگاه، قیمت زنت افزایش پیدا می کند. برای مثال قیمت زنت با ظرفیت ۵۰۰۰ CFM  حدود ۸۸ میلیون تومان است و همان دستگاه با ظرفیت ۱۰۰۰۰ CFM حدود ۱۵۱ میلیون تومان است.

همچنین توجه به این نکته ضروری است که با افزایش ظرفیت هوادهی دستگاه، قیمت تمام شده ی زنت، به ازای هر ۱۰۰۰ CFM، ارزان تر می شود. البته، در وهله ی اول شما باید نیازهای خود را به خوبی شناسایی کنید و توجه اکید به قیمت زنت، معیار مناسبی برای خرید نیست.

۲ – برند فن مورد استفاده در دستگاه

اینکه شما قصد دارید از چه برندی برای دستگاه خود استفاده کنید، می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای روی قیمت دستگاه زنت بگذارد. برای مثال استفاده از برند های ای بی ام و زیبلاگ می تواند قیمت دستگاه را کمی بالا ببرد ولی استفاده از برند های ایرانی مانند دمنده، می تواند هزینه ی تمام شده دستگاه را به مراتب کاهش دهد.

تذکر : برند  استفاده شده پیش فرص، بر روی زنت های دماجت، نیکوترا است و نوع فن مورد استفاده، سانتریفیوژ فوروارد است. در صورتی که قصد سفارش یک زنت سفارشی هستید، می توانید با ما درتماس باشید.

۳ – تاثیر برند الکتروموتور بر روی قیمت دستگاه زنت

علاوه بر فن، قطعه ی دیگری وجود دارد که تاثیر قابل توجهی بر روی قیمت زنت می گذارد و آن چیزی نیست جز الکتروموتور!!! قطعه ای که قرار است فن دستگاه را به گردش در بیاورد!! معمولا با توجه به اینکه دستگاه زنت، قیمت بالایی ندارد، از برند های معتبر ایرانی، مانند موتوژن و دمنده استفاده می شود. زیرا استفاده از برند های خارجی مانند زیمنس و …، مقرون به صرفه نیست.

تذکر : برند مورد استفاده در زنت های شرکت دماجت، موتوژن است.

۴ – استفاده از رطوبت زن به عنوان آپشن اضافی

برخی افراد ممکن است، تمایل داشته باشیند که دستگاه، کیفیت رطوبت هوای ورودی به محیط را بهبود ببخشند. به صرت پیش فرض این المان بر روی دستگاه زنت موجود نیست، وفلی در صورت تمایل می توانید در سفارش خود این موضوع رابا ما در میان بگذارید تا هنگام ساخت دستگاه زنت، این آپشن بر روی دستگاه تعبیه شود. بدیهی است که اضافه کردن این قطعه، می تواند باعث افزایش قیمت زنت شود.

۵ – استفاده از فیلترها، برای بهبود کیفیت هوا

در محیط هایی که آلودگی هوا کمی بیشتر است و یا ساکنان آن محیط نیاز دارند تا هوای سالم تری را تنفس کنند، استفاده از فیلتر های اضافی  بر روی دستگاه زنت، توصیه می شود. این قطعه هم به صورت پیش فرض، بر روی دستگاه موجود نیست و نیاز به سفاشی سازی زنت متناسب با نیاز شما است.

در صورتی که تمایل دارید کیفیت هوای محیط خود را به بالاترین استاندارد های موجود برسانید، خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم. توجه به این نکته ضروری است که افزایش فیلتر تاثیر قابل توجهی بر روی قیمت زنت نمی گذارد.

 

آشنایی بیشتر برای خرید زنت

احتمالا شما قصد خرید زنت، برای خانه یا محل کار خود را دارید و دنبال یک دستگاه زنت مناسب با قیمت رقابتی هستید. اگر کمی نگرانی دارید بابت اینکه ممکن است، محصولی را به اشتباه انتخاب کنید که قادر نیست، نیازهای شما را برطرف کند، نگران نباشید. مرجع تخصصی تهویه مطبوع دماجت، اینجاست تا به شما کمک کند، بهترین دستگاه زنت را متناسب با نیازهای خود خریداری کنید.

در این صفحه، می توانید لیست قیمت انواع زنت، در دماجت را مشاهده کنید. اگر مطمئن هستید که چه نوع زنتی، اعم از صنعتی و آپارتمانی، برای برطرف کردن نیاز شما کافی است، می توانید از این صفحه کلی، که خرید زنت است، به صفحه ی محصول مورد نظر خود مراجعه کنید و لیست قیمت زنت مورد نظر خود را مشاهده کنید. در غیر این صورت، پیشنهاد می شود، تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا به شما کمک کنیم، ایده آل ترین محصول را متناسب با نیاز خود، انتخاب و خریداری کنید.

خلاصه ای از این مقاله

اگر به دنبال راه حلی برای سرمایش و یا خنک کردن یک فضای خاص هستید، خرید دستگاه زنت می تواند ایده آل ترین گزینه برای شما باشد. اما این نکته را باید در نظر داشته باشید، که اگر برخی پارامتر هایی ضروری را هنگام خرید زنت، در نظر نگیرید، دستگاه شما، در عین حال که قادر نیست نیاز سرمایشی شما را برطرف کند، می تواند هزینه های غیر ضروری را به شما تحمیل کند. دماجت، از اهمیت این موضوع کاملا آگاه است و وظیفه خود می داند که بر خلاف فروشگاه های دیگر، در مورد این پارامترهای مهم و اساسی، اطلاع رسانی کند تا مشتریان بتوانند، بهترین دستگاه زنت را متناسب با نیازهای خود، خریداری کنند.

با گزینه های بسیار زیادی که از نظر نوع، ظرفیت، برند سازنده، قیمت و مشخصات فنی موجود است، تعیین اینکه کدام دستگاه را انتخاب کنید، می تواند بسیار دشوار و دلهره آور به نظر برسد. اما نیازی به نگرانی و ترس وجود ندارد!! در این مقاله، قصد داریم به تمامی سوالات شما در مورد دستگاه های زنت، از جمله مشخصات فنی، نوع، ظرفیت مناسب، هزینه های جاری و برندهای معتبر این سیستم های تبرید، پاسخ دهیم. همچنین توجه به این نکته ضروری است که همه ی این دستگاه، قیمت یکسانی ندارند و پارامتر های مختلفی می تواند روی قیمت دستگاه زنت تاثیر بگذارد.

امروز در این مقاله قرار است که به طور کامل در مورد این موضوع ها صحبت کنیم. پس حتما تا انتها همراه ما باشید، تا چیزی را از دست ندهید!!!

تذکر مهم : قبل از بررسی پارامتر های ضروری، هنگام خرید دستگاه زنت، خالی از لطف نیست، که یک آشنایی کلی با این سیستم های تبرید منحصر به فرد، داشته باشیم. بدون شک، آشنایی نسبی با این دستگاه تبرید، نحوه ی کارکرد آن، اجزای تشکیل دهنده و دسته بندی انواع زنت، می تواند اگاهی ما را نسبت به خرید زنت ایده آل، برای برطرف کردن نیازهایمان، بالا ببرد.

زنت چیست ؟

دستگاه زنت، یک سیستم تهویه مطبوع همه کاره و مدرن است که برای استفاده در تمام فصول مناسب است. جزء خنک کننده آن مشابه یک کولر آبی عمل می کند، در حالی که یک کویل گرمایش برای استفاده در زمستان اضافه شده است. عملکرد تهویه زمستانی، مشابه یک سیستم تهویه مطبوع گرمایشی عمل می کند. دستگاه زنت، آب گرمی که برای گرمایش استفاده می کند را از دیگ آب گرم موتورخانه یا سیستم گرمایش مرکزی می گیرد.

اجزای دستگاه زنت

خرید زنت

دستگاه Zent از اجزای کلیدی زیر تشکیل شده است:

 • دریچه ی دریافت هوای تازه از بیرون ساختمان یا سازه
 • شیر ورودی، هوا را از ساختمان یا سازه، به دستگاه برمی گرداند.
 • شیر خروجی هوای سرد یا گرم، از دستگاه به ساختمان
 • سیستم فیلتراسیون با فیلترهای قابل تنظیم
 • فن و موتور برقی
 • کویل های گرمایش یا مبدل های حرارتی، که برای گرم کردن هوا در زمستان، به دیگ یا سیستم گرمایش مرکزی متصل می شوند.
 • پمپ آب 
 • پدهای خنک کننده تبخیری برای خنک کردن هوا در تابستان که شبیه پد های کولر آب است.
 • سیستم رطوبت ساز اختیاری برای استفاده در زمستان، بر اساس نیاز مشتری.

دستگاه زنت چگونه کار می کند؟

این دستگاه در حالت خنک کننده بر اساس اصل زیر عمل می کند:

آب روی پدهای سلولزی پمپ می شود و با عبور هوا از منافذ پدها، آب تبخیر شده و گرمای خود را به هوا منتقل می کند و در نتیجه خنک می شود. این هوا، توسط فن ها که به الکتروموتور دستگاه وصل شده است، هوای خنک را به محیط می فرستند. در شرایط مساعد، این سیستم می تواند دمای هوای 38 درجه سانتیگراد را به 26 درجه سانتیگراد کاهش دهد.

دستگاه در حالت گرمایش به شرح زیر عمل می کند:

آب گرم، از دیگ موتورخانه یا سیستم گرمایش مرکزی توسط پمپ، به کویل های دستگاه زنت، جریان می یابد. سپس فن گریز از مرکز، باعث می شود که هوا روی کویل های آب گرم جریان یابد که گرما را از کویل ها جذب می کند. سپس هوای گرم شده از طریق کانال به داخل ساختمان یا سازه منتقل می شود. علاوه بر این، این دستگاه دارای گزینه ای برای اضافه کردن رطوبت به هوا با پمپاژ آب بر روی پدها است. مرطوب کردن در طول حالت گرمایش اختیاری است که می تواند کیفیت هوای محیط را بهبود ببخشد.

بررسی عوامل تاثیرگذار هنگام خرید زنت

قیمت زنت

ظرفیت تامین هوا زنت

 مطمئن شوید که دستگاه ظرفیت تامین هوای مناسبی برای نیازهای شما دارد.

سیستم خنک کننده زنت

 این دستگاه دارای سیستم خنک کننده تبخیری است که از پدهای سلولزی استفاده می کند. اندازه واحد و ظرفیت خنک کننده مورد نیاز خود را در نظر بگیرید.

سیستم گرمایش زنت

این دستگاه همچنین دارای سیستم گرمایشی است که از کویل آب گرم مسی و پره های آلومینیومی استفاده می کند. نوع سیستم گرمایشی مورد نیاز و اندازه واحد را در نظر بگیرید.

بودجه

قیمت دستگاه زنت از یک مقدار مشخص تا یک مقدار مشخص دیگر متغیر است. اطمینان حاصل کنید که بودجه مشخصی در ذهن دارید و قیمت های تامین کنندگان مختلف را مقایسه کنید.

گارانتی زنت

 اطمینان حاصل کنید که گارانتی ارائه شده توسط تامین کننده و شرایط و ضوابط گارانتی را بررسی کنید.

با در نظر گرفتن این عوامل می توانید در هنگام خرید دستگاه زنت تصمیمی آگاهانه بگیرید.

به صرفه بودن خرید دستگاه زنت

دستگاه زنت یک جایگزین مقرون به صرفه برای سیستم های تهویه مطبوع سنتی مانند چیلرها و دیگ های موتورخانه است. قیمت زنت به این نسبت به سیستم های دیگر پایین تر است که از سیستم خنک کننده ساده تری نسبت به سیستم های سنتی استفاده می کند. دستگاه زن،  به جای استفاده از کمپرسور، مبرد، شیرهای کنترلی و مبدل های حرارتی، بر یک سیستم خنک کننده تبخیری که از پدهای سلولزی استفاده می کند، متکی است.

 

نکات مهم هنگام خرید زنت

زنت

هنگام خرید زنت، مهم است که به خاطر داشته باشید که هزینه اولیه کمتر ممکن است از نظر عملکرد خنک کننده و هزینه های تعمیر و نگهداری نیز با معاوضه همراه باشد. توصیه می شود با تحقیق و مقایسه ویژگی ها و عملکرد دستگاه زنت با سایر سیستم های تهویه مطبوع، مشخص کنید که آیا بهترین گزینه برای نیازهای شما است یا خیر. علاوه بر این، هنگام تصمیم گیری، حتماً هزینه های بلندمدت، از جمله مصرف انرژی و هزینه های تعمیر و نگهداری را در نظر بگیرید.

هزینه خرید دستگاه زنت را می توان در مقایسه با سایر سیستم های خنک کننده بالا در نظر گرفت، اما از روش منحصر به فردی برای خنک سازی استفاده می کند. دستگاه زنت، به جای استفاده از اجزای سنتی مانند کمپرسورها و مبردها، از پمپ آب، یک پد سلولزی مرطوب و تبادل حرارتی آب و هوا برای خنک کردن استفاده می کند.

همه ی موارد بالا، روی قیمت دستگاه زنت تاثیر می گذارد.

 

پیکر بندی زنت

دستگاه Zent را می توان طوری پیکربندی کرد که هوا را به گردش درآورد یا فقط از هوای تازه استفاده کند. همچنین با تعبیه فیلترهای مختلف می تواند هوا را از آلودگی ها و ناخالصی ها پاکسازی کند. از نظر طراحی و ساختار، دستگاه Zent در سه سبک افقی، عمودی یا روی زمین و سقفی، همانطور که در تصویر همراه نشان داده شده است، ارائه می شود.

 

مزیت های دستگاه زنت

مزایای دستگاه زنت عبارتند از:

 • هزینه کمتر در مقایسه با سایر سیستم های تهویه مطبوع
 • قابلیت چهار فصل سرمایش و گرمایش
 • نصب آسان و هزینه نصب کم
 • کم مصرف با مصرف برق کم، فقط برای کارکرد فن و پمپ
 • گرمایش سریعتر فضای مورد نظر در مقایسه با سیستم رادیاتور
 • جریان هوای ملایم و گردش هوای کارآمد در داخل ساختمان یا سازه.

معایب دستگاه زنت

معایب دستگاه زنت عبارتند از:

 • ناتوانی در عملکرد موثر در مناطق با رطوبت بالا، مانند شهرهای ساحلی در تابستان، زیرا عملکرد در حالت خنک کننده می تواند منجر به افزایش رطوبت هوا به دلیل تبخیر آب شود. اما برای مناطقی با آب و هوای خشک و نیمه خشک مناسب بوده و با شرایط آب و هوایی اکثر نقاط ایران سازگار است.
 • یکی دیگر از معایب نیاز به آب در طول عملیات حالت خنک کننده است، برخلاف سیستم های خنک کننده که از سیکل تبرید تراکمی استفاده می کنند، مانند چیلرها
 • توزیع یکنواخت هوا از طریق کانال منجر به دمای مساوی در سرتاسر ساختمان یا سوله می شود که تنظیم دما در مناطق خاص را دشوار می کند. برخلاف سیستم های چیلر و فن کویل که امکان تنظیم مستقل دما را در هر فن کویل نصب شده در هر قسمت فراهم می کند.
 • سرمایش تولید شده توسط سیستم هایی که از چرخه تبرید تراکم استفاده می کنند، مانند چیلر و هواساز، در مقایسه با خنک کننده تولید شده توسط دستگاه زنت، بیشتر است. اثر خنک کنندگی دستگاه زنت شبیه کولر آبی است.

محل نصب دستگاه زنت

دستگاه زنت بسته به پلان ساختمان و فضای موجود در مکان های مختلفی از جمله بالکن، پشت بام و یا گوشه های حیاط قابل نصب می باشد. مکان ایده آل برای نصب بر اساس این عوامل تعیین می شود.

سخن آخر

دستگاه زنت یک دستگاه هواساز همه کاره است که هم برای سرمایش و هم برای گرمایش قابل استفاده است. قیمت دستگاه زنت، بسته به ظرفیت تامین هوای آن متغیر است. ظرفیت زنت از 1500 CFM تا 30000 CFM متغیر است. هنگام خرید دستگاه زنت، مهم است که عوامل مختلف تاثیر گذار روی قیمت آن را، در نظر بگیرید تا مناسب ترین زنت را برای تهویه هوای محیط مورد نظر خود انتخاب کنید.

دماجت ارائه دهنده انواع زنت با ظرفیت های مختلف، می تواند به شما، برای خرید دستگاه زنت، تخصصی ترین مشاوره را بدهد تا ایده آل ترین انتخاب را داشته باشید. فقط کافی است یکبار به ما اعتماد کنید تا همیشه دماجت را انتخاب کنید.

 

4.9/5 - (14 امتیاز)

2 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر. بنده قصد خرید زنت را داشتم می خواستم بپرسم گارانتی دستگاه و خدمات پس از فروش شما به چه صورت است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *