قیمت فن کویل کاستی

دماجت، مرجع تخصصی تهویه مطبوع در ایران، به شما کمک می کند با کیفیت ترین فن کویل ها را با قیمت های رقابتی خریداری کنید. اگر قصد خرید فن کویل، برای خانه و یا محل کار خود را دارید، دماجت، می تواند به شما کمک کند، بهترین محصول را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. در ادامه لیست قیمت فن کویل کاستی، بر اساس مدل ها و ظرفیت های مختلف ارائه شده است.

توجه به این نکته ضروری است که عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر روی قیمت فن کویل کاستی تاثیر بگذارد. بعد از مشاهده قیمت انواع فن کویل در مرجع تخصصی دماجت، به صورت مفصل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

قیمت فن کویل کاستی چهار طرفه و یک طرفه

در جدول زیر لیست قیمت فن کویل کاستی چهارطرفه و یک طرفه ، از ظرفیت ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ CFM ارائه شده است که بازه ی حدودی قیمت فن کویل کاستی در دماجت، بین ۹ میلیون تا ۲۲ میلیون تومان می باشد.

ردیفظرفیت هوادهی فن کویل کاستی (CFM)جهت پرتاب هواقیمت (تومان)
۱200یک طرفه13،860،000
۲300یک طرفه15،950،000
۳300چهار طرفه16،190،000
۴400چهار طرفه18،300،000
۵600چهار طرفه19،150،000
۶800چهار طرفه23،990،000
۷1000چهار طرفه26،850،000

قیمت فن کویل کاستی، با توجه به نوسانات قیمت ارز و میزان خرید شما، می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت های دقیق و تخفیف های منحصر به فرد، با ما تماس حاصل فرمایید.

cassete fanCoil Damajet
 200 CFM cassette-fan-coil-one-way
قیمت فن کویل کاستی 200 CFM یک طرفه+گارانتی+مشاوره
13.860.000 تومان
cassete fanCoil Damajet
 300 CFM cassette-fan-coil-one-way
قیمت فن کویل کاستی یک طرفه 300 CFM+گارانتی+مشاوره
15.950.000 تومان
cassete fanCoil Damajet
 300 CFM cassette-fan-coil-four-way
قیمت فن کویل کاستی 300 CFM چهار طرفه+گارانتی+مشاوره
16.190.000 تومان
cassete fanCoil Damajet
 400 CFM cassette-fan-coil-four-way
قیمت فن کویل کاستی 400 CFM چهار طرفه+گارانتی+مشاوره
18.300.000 تومان
cassete fanCoil Damajet
 600 CFM cassette-fan-coil-four-way
قیمت فن کویل کاستی 600 CFM چهار طرفه+گارانتی+مشاوره
19.150.000 تومان
cassete fanCoil Damajet
 800 CFM cassette-fan-coil-four-way
قیمت فن کویل کاستی 800 CFM چهار طرفه+گارانتی+مشاوره
23.990.000 تومان
cassete fanCoil Damajet
1000 CFM cassette-fan-coil-four-way
قیمت فن کویل کاستی 1000 CFM چهار طرفه+گارانتی+مشاوره
26.850.000 تومان

سوالات متداول

برای اطمینان حاصل کردن از دستگاه انتخابی، با کارشناسان دماجت ارتباط حاصل فرمایید. ما مشتاق گفتگو برای حل مشکل شما هستیم. 

مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب بهترین محصول

 

تا پیش از ثبت قرارداد و واریز وجه، امکان لغو سفارش وجود دارد. لازم به ذکر است پس از واریز وجه، سفارش ثبت شده و لغو سفارش امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۱۸ ماه از زمان تحویل و یا ۱۲ ماه از زمان راه‌اندازی، هرکدام زودتر حادث گردد.

خدمات پس از فروش تا ۲۰ سال ارائه می‌گردد. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، پس از ثبت درخواست خدمات، ظرف ۴۸ الی ۷۲ ساعت کارشناسان این مجموعه در محل پروژه حاضر خواهند شد.

دماجت با هدف حذف واسطه‌ها و رساندن مستقیم محصول از کارخانه به مصرف‌‌کننده، همواره تلاش می‌کند تا رقابتی ترین قیمت را برای با کیفیت ترین محصولات، در اختیار مشتریان قرار دهد. 

 

زمان تحویل محصول بسته به نوع آن و تعداد محصول متغیر می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق تحویل محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه ی ارسال تمامی محصولات از درب کارخانه تامین کننده به عهده مشتری است.

برای ثبت درخواست خود، می توانید از صفحه درخواست سفارش استفاده نمایید. همچنین می توانید درخواست خود را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما، به صورت تلفنی ثبت نمایید.

برای کسب اطلاعات فنی و مشاوره ی تخصصی، با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید. باعث افتخار ما است که شما را در انتخاب محصول مناسب راهنمایی کنیم. 

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

اطلاعات خود را وارد کنید. متخصصان ما در اسرع وقت، با شما تماس خواهند گرفت!

با ما تماس بگیرید

تلگرام پیام دهید

واتساپ پیام دهید

راهنمای خرید فن کویل کاستی ایده آل

احتمالا شما قصد خرید فن کویل کاستی، برای خانه یا محل کار خود را دارید و دنبال یک فن کویل کاستی مناسب با قیمت رقابتی هستید. اگر کمی نگرانی دارید بابت اینکه ممکن است، محصولی را به اشتباه انتخاب کنید، نگران نباشید. دماجت، مرجع تخصصی تهویه مطبوع، اینجاست تا به شما کمک کند، بهترین فن کویل کاستی را متناسب با نیازهای خود خریداری کنید.

عوامل تعیین کننده‌ی قیمت فن کویل کاستی

بدون شک، فن کویل کاستی بهترین و زیباترین مدل فن کویل، از لحاظ ظاهری است. ولی اگر بخواهیم کمی فنی تر به این دستگاه منحصر به فرد نگاه کنیم، متوجه خواهیم شد که فاکتورهای زیادی وجود دارد که می‌تواند روی قیمت فن کویل کاستی تاثیر بگذارد. در ادامه به صورت مفصل در مورد این پارامتر های کلیدی صحبت خواهیم کرد:

۱ – انتخاب مدل صحیح فن کویل کاستی

فن کویل های کاستی به دو دسته عمده تشکیل می شوند که عبارتند از:

 • فن کویل کاستی یک طرفه
 • فن کویل کاستی چهار طرفه

که تفاوت آن ها تنها در ظرفیت و جهت پرتاب هوا است. قیمت فن کویل کاستی چهار طرفه، با توجه به اینکه در ظرفیت های بالاتری هم موجود است، نسبت به فن کویل کاستی یک طرفه، بالاتر است. انتخاب هر یک از این دو مدل به فضا و ظرفیت مورد نیاز شما بستگی دارد. با اینحال معمولا فن کویل کاستی چهار طرفه محبوبیت بیشتری  دارد.

۲ – ظرفیت، مهم ترین پارامتر اثرگذار بر روی قیمت فن کویل کاستی

همانطور که در جدول لیست قیمت فن کویل کاستی در مرجع تخصصی تهویه مطبوع دماجت مشاهده کردید، با افزایش ظرفیت، قیمت فن کویل کاستی افزایش پیدا می کند. برای مثال قیمت فن کویل کاستی با ظرفیت ۴۰۰ CFM حدود ۱۸ میلیون تومان است، در حالی که همان دستگاه با ظرفیت ۶۰۰ CFM حدود ۱۹ میلیون تومان است. همچنین با افزایش ظرفیت، قیمت تمام شده فنکویل به ازای هر ۱۰۰ CFM کاهش پیدا می کند.

۳ – نحوه  چیدمان لوله

یکی از عواملی که روی قیمت فن کویل کاستی تاثیر می گذارد، سیستم چیدمان لوله در دستگاه است. چیدمان لوله در فنکویل ها به دو دسته تقسیم می شود:

 • دو لوله ای
 • چهار لوله ای

در سیستم دو لوله ای، سیال گرم یا سرد که معمولا آب است، از یک لوله وارد می شود و پس از تبادل حرارت با هوای ورودی به محیط، از لوله‌ی دیگر خارج می شود. در فصل تابستان سیال سرد و در فصل زمستان سیال گرم، درون لوله جریان دارد.

در سیستم چهار لوله ای، دو لوله برای ورود و خروج سیال گرم و دو لوله برای ورود و خروج سیال سرد است. این چیدمان، باعث می شود که به صورت همزمان، برخی از فن کویل ها هوای گرم و برخی هوای سرد تولید کنند. بدیهی است که در صورت استفاده از سیستم چهار لوله ای، قیمت فن کویل کاستی افزایش پیدا می کند.

۴ – نصب آپشن های اضافی بر روی فن کویل کاستی

برخی آپشن های اضافی وجود دارد که می توان بر روی دستگاه نصب کرد، که باعث افزایش قیمت فن کویل کاستی می شود. این تجهیزات عبارتند از:

 • استفاده از ترموستات اتوماتیک دو فصلی و سه چرخه 
 • شیر سه طرفه برقی
 • گزینه های کنترل از راه دور برای انعطاف پذیری بیشتر با محیط

تمامی این آپشن ها قابلیت پیاده سازی و سفارشی دارد که می توانید از آن بهره ببرید.

۵ – استفاده از اینورتر (Inverter)

به زبان ساده، تکنولوژی اینورتر به الکتروموتور اجازه می دهد که به جای یک سرعث ثابت و پله‌ای، از یک بازه‌ی سرعتی متغیر و پیوسته بهره ببرد. این آپشن باعث می شود که دور موتور، با توجه به میزان دمای اتاق، تنظیم شود و مصرف انرژی به حداقل برسد. افزودن این آپشن، باعث افزایش قیمت فن کویل کاستی می شود. این آپشن، در پروژه هایی که زمان استفاده از دستگاه بالا است، می تواند بسیار مفید باشد و در قبوض انرژی شما به صورت قابل ملاحظه ای صرفه جویی کند.

۶ – تاثیر نوسانات نرخ ارز بر روی قیمت فن کویل کاستی

همانطور که همه ی ما از آن آگاه هستیم، افزایش نرخ ارز در بازه های زمانی مختلف است. این افزایش نرخ ارز، تاثیر مسقیمی بر روی قیمت تمامی کالاهای مصرفی می گذارد. فن کویل های کانالی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با توجه به اینکه خیلی از قطعات و مواد اولیه تشکیل دهنده ی این دستگاه ها وارداتی هستند، قیمت فن کویل کاستی، با افزایش نرخ ارز گران تر می شود.

اطلاعات بیشتر برای خرید فن کویل کاستی

خرید فن کویل کاستی چهار طرفه

در این صفحه، می توانید لیست قیمت انواع فن کویل کاستی، با ظرفیت های مختلف را مشاهده کنید. اگر می دانید که چه ظرفیتی از فن کویل کاستی برای شما مناسب است، می توانید قیمت فن کویل کاستی مورد نظر خود را در فروشگاه دماجت، مشاهده کنید. در غیر این صورت، پیشنهاد می شود، تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا به شما کمک کنیم، ایده آل ترین فن کویل را متناسب با نیاز خود، انتخاب و خریداری کنید.

خلاصه ای از این مقاله

تقریبا می توان گفت، فن کویل های کاستی، یکی از محبوب ترین مدل های فن کویل است. به دلیل جذایبت ظاهری و پرتاپ هوای تهویه شده در چهار طرف، یکی از پر تقاضا ترین مدل های فن کویل شناخته می شود. شما می توانید با خرید فن کویل کاستی، گرمایش و سرمایش فصای خود را با خیال آسوده و بدون نگرانی تامین کنید. اما لزوما خرید فن کویل کاستی، نمی تواند خیال شما را بابت تامین نیازهایتان راحت کند. اگر یک فن کویل کاستی بی کیفیت از یک منبع نامعتبر و شناخته نشده، خریداری کنید و یا ظرفیت مورد نیاز خود را به خوبی محاسبه نکنید، نه تنها می تواند باعث عدم برآورده کردن نیازهای شما شود، بلکه می تواند هزینه های جبران ناپذیری را به شما در آینده تحمیل کند.

مرجع تخصصی تهویه مطبوع دماجت، کاملا از این موضوع آگاه است و سعی دارد در این مقاله، آگاهی شما را نسبت به خرید فن کویل کاستی ایده آل بالا ببرد. با وجود گزینه های بسیار زیادی که از نظر ظرفیت، نام تجاری، مواد سازنده دستگاه، قیمت، با هم تفاوت های عمده ای دارند، تعیین اینکه چه فن کویل کاستی را انتخاب کنید، می تواند بسیار کار پر ریسکی باشد. اما نیازی به نگرانی وجود ندارد!! در این مقاله قصد داریم به تمامی سوالات شما در مورد فن کویل های کاستی، از جمله ظرفیت مناسب، هزینه های جاری و برندهای معتبر فن کوئل کاستی پاسخ دهیم. همچنین توجه به این نکته ضروری است که همه ی فن کویل ها، قیمت یکسانی ندارند و پارامتر های مختلفی می تواند روی قیمت فن کویل کاستی تاثیر بگذارد. 

تذکر : شاید بیهوده نباشد که قبل از ارائه فاکتورهای ضروری هنگام خرید فن کویل کاستی، یک آشنایی کلی با فن کویل های کاستی داشته باشیم. آشنایی با اجزای تشکیل دهنده، نحوه ی کارکرد و ویژگی های این نوع فن کویل، می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را برای تایمن نیازهای خود بگیرید.

فن کویل کاستی چیست؟

فن کویل کاستی چهار طرفه

یک نوع فن کویل که به فن کویل کاستی معروف است، یکی از پر تقاضا ترین انواع فن کویل است. فن کویل های کاستی، به گونه ای طراحی شده اند که در سقف نصب می شوند و ظاهری تمیز و بدون مزاحمت ایجاد می کنند، که برای محیط هایی که حفظ ظاهر آن مهم است اینتخاب منحصر به فردی است. از این نوع فن کویل ، می توان در محیط های مختلفی از جمله ادارات، مراکز تجاری و منازل استفاده کرد. با این حال، از آنجایی که این نوع فن کویل، در سقف قرار دارد، حرکت هوا از بالا به پایین هدایت می شود که ممکن است برای برخی از محیط ها ایده آل نباشد.

فن کویل های کاستی، نوعی سیستم تهویه مطبوع معمولی هستند که در درجه اول، دما و و در درجه دوم، گردش هوا را تنظیم می کنند. آنها از یک مبدل حرارتی که اصطلاحا، کویل نامیده می شود، تشکیل شده اند که از آب گرم یا سرد، برای تولید هوای گرم یا خنک استفاده می کنند. این نوع از فن کویل ها، برای تنظیم رطوبت یا ویژگی ضدعفونی هوا مناسب نیستند، اما می توانند در صورت نیاز فضا را گرم و یا سرد کنند. همچنین این نوع فن کویل ها، کمترین میزان تولید نویز را به همراه دارد که یکی دیگر از دلایل محبوبیت فن کویل های کاستی است.

نحوه ی کارکرد فن کویل کاستی

فن کویل کاستی، با کشیدن هوای محیط از اتاق به داخل واحد و انجام عملیات تبادل حرارت کار می کند. این هوا به کمک فن های موجود در فن کویل، از روی یک سری کویل که مبدل حرارتی دستگاه است عبور می کند که بسته به حالت تنظیم سیستم، هوا را سرد یا گرم می کند و دوباره به داخل محیط پرتاب می کند و باعث تغییر دمای محیط، در جهت مناسب می شود. این کویل ها حاوی مبرد یا آب هستند که تحت تغییرات فازی قرار می گیرند. سیال درون کویل، هنگامی که در حال جذب گرما است، متراکم می شود و هنگامی در حال آزاد کردن گرما است، منبسط می شود. پس از تهویه مطبوع و تبادل حرارتی، فن که در داخل فن کویل کاستی قرار گرفته است، هوای تهویه شده را به طور مساوی، از طریق دریچه‌های چهار طرفه ای که به طور استراتژیک در محیط دستگاه تعبیه شده اند، به داخل اتاق پخش می‌کند. این روش توزیع هوا، دمای یکنواخت را در کل فضا تضمین می کند. نصب یکپارچه فن کویل کاستی در سقف، به دلیل اینکه تا حد زیادی از دید پنهان می ماند، یک مزیت زیبایی شناختی دارد.

ویژگی های فنکویل کاستی

خرید فن کویل کاستی

 • سرمایش و گرمایش یکنواخت و راحت را فراهم می کند.
 • مجهز به فیلتر هوای قابل شستشو
 • در مقایسه با سیستم های گازسوز هزینه نگهداری کمتری دارد.
 • موجود در انواع مدل های ظاهری
 • قابلیت نصب ترموستات، جهت کنترل و برنامه ریزی دستگاه.

نحوه ی کارکرد فن کویل های کاستی

واحد فن کویل از کویل های مسی، لوله های ورودی و خروجی آب و یک فن تشکیل شده است. اجزای داخلی اضافی شامل ترموستات، موتور و شیر خروجی است. فن کویل کاستی با گردش آب گرم یا سرد از طریق کویل های داخلی خود عمل می کند. این آب توسط روفتاپ پکیج، دیگ بخار، چیلر یا مینی چیلر تامین می شود. هنگامی که هوا بر روی کویل ها جریان می یابد، گرم یا سرد می شود، سپس از فن کویل خارج شده و از طریق دریچه های خروجی وارد محیط مورد نظر می شود.

فن کویل های کاستی به چند دسته تقسیم می شوند؟

فروش فن کویل کاستی

فن کویل های کاستی، به طور کلی بر اساس عملکرد و ظاهر به دو دسته تقسیم می شوند:

 • فن کویل کاستی یک طرفه : این نوع فن کویل ها، تنها در یک جهت هوای گرم یا سرد را وارد محیط می کنند.
 • فن کویل کاستی چهار طرفه : این نوع فن کویل ها، در چهار جهت هوای گرم یا سرد را وارد محیط می کنند.

فن کویل کاستی یک طرفه

فن کویل کاستی یک طرفه، برای پخش هوا در یک جهت طراحی شده است، معمولاً با قرار دادن آن در گوشه ای نزدیک دیوار یا در یا پنجره، می توان بیشترین بازدهی را از این فن کویل انتظار داشت.

قیمت فن کویل کاستی یک طرفه

قیمت فن کویل کاستی یک طرفه، در بازه ی 10 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان است. برای خرید فن کویل کاستی یک طرفه می توانید با مرجع تخصصی دماجت، تماس حاصل فرمایید و یا درخواست مشاوره ی رایگان خود را در نوار محصولات (بالای صفحه) ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

قیمت فن کویل کاستی چهار طرفه

فن کویل کاستی 4 طرفه

فن کویل کاستی چهار طرفه، قابلیت پخش هوا در چهار جهت را دارد. فن کویل کاستی چهار طرفه، دارای دریچه هایی در چهار طرف بالا، پایین، چپ و راست است که اجازه می دهد هوا از همه جهات وارد شود. در نتیجه، معمولاً در مرکز سقف نصب می شود تا از عملکرد کارآمد در همه جهات اطمینان حاصل شود. فن کویل کاستی چهار طرفه در مقایسه با مدل یک طرفه دارای دو کویل می باشد و انتخاب محبوب تری در میان مشتریان است.

قیمت فن کویل کاستی چهار طرفه

لیست قیمت فن کویل کاستی

قیمت فن کویل کاستی چهار طرفه، در بازه ی 20 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان است. برای خرید فن کویل کاستی چهار طرفه می توانید با مرجع تخصصی دماجت، تماس حاصل فرمایید و یا درخواست مشاوره ی رایگان خود را در نوار محصولات (بالای صفحه) ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمن ممکن با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

مزایای فن کویل کاستی یک طرفه و چهار طرفه

فن کویل کاستی

مزیت فن کویل های کاستی عبارتند از :

گرمایش و سرمایش هم زمان: می تواند هم گرمایش و هم سرمایش را فراهم کند

طراحی صرفه جویی در فضا: فن کویل های کاستی فضای قابل توجهی را اشغال نمی کنند.

کارایی و کارایی بالا: این نوع فن کویل ها ظرفیت بالایی دارند و عملکرد موثری ارائه می دهند.

ظاهر جذاب: فن کویل های کاستی یک طرفه و چهار طرفه  ظاهری براق و برازنده دارند.

تنظیم دما: فن کویل کاستی، می تواند به صورت موثر دمای هوا را تنظیم کند.

پمپ داخلی: فن کویل های کاستی، دارای یک پمپ داخلی برای راحتی بیشتر هستند.

صرفه جویی در فضا: فن کویل های کاستی از نظر اندازه جمع و جور هستند و حتی برای سقف های کاذب مورد پسند اکثر کاربران است. این ویژگی، محدودیت های نصب دستگاه های سنگین و حجیم را در تاسیسات و سازه های پیش ساخته و کاذب از بین می برد.

ارتفاع کم: فن کویل ها ارتفاع کم دارند و برای اتاق ها و فضاهایی با سقف کم مناسب هستند.

یکی دیگر از مزایای این نوع فن کویل ها تمیز کردن و نگهداری آسان آنهاست. فقط قسمت قابل مشاهده دریچه باید تمیز شود و این کار را می توان با ابزار بلندی که به سقف می رسد انجام داد. این امر نگهداری و تمیز کردن را مقرون به صرفه و ساده می کند.

معایب فن کویل کاستی یک طرفه و چهار طرفه

فن کویل کاستی یک طرفه

1 – توانایی محدود برای تنظیم رطوبت: فن کویل های کاستی این است که نمی توانند رطوبت را جمع کنند که می تواند منجر به رشد کپک و باکتری در داخل دستگاه شود. این می تواند برای سلامت افرادی که با هوای فن کویل تماس دارند مضر باشد و همچنین می تواند به خود دستگاه آسیب برساند. برای کاهش این مشکل، از سینی تخلیه و لوله‌هایی استفاده می‌شود تا رطوبت انباشته شده را به یک منطقه مشخص برای تخلیه هدایت کند. با این حال، این نیاز به یک پمپ تخلیه قابل اعتماد برای اطمینان از حذف موثر رطوبت دارد.

2 – فضای اشغالی زیاد: این واحدها می توانند حجیم باشند و به فضای قابل توجهی برای نصب نیاز دارند. این می تواند آنها را برای املاک کوچک یا آنهایی که فضای محدودی دارند مناسب نباشد.

3 – بدون قابلیت ضد عفونی هوا: البته این مورد با پرداخت هزینه ی بیشتر، قابل حل است و نیازی به نگرانی بابت آن وجود ندارد.

4 – مقاوت کم در برابر ضربه: فن کویل کاستی، اگر ضربه بخورد، ممکن است  نتواند به درستی کار کند. علاوه بر این، با گذشت زمان، مواد پلاستیکی مورد استفاده در پانل می‌توانند به دلیل قرار گرفتن در معرض تغییرات دما و اشعه ماوراء بنفش شکننده و مستعد شکستگی شوند. بنابراین، نصب، نگهداری و حفاظت صحیح از پانل برای اطمینان از عملکرد مناسب فن کویل بسیار مهم است.

5 – پیچیدگی نصب: نصب این نوع فن کویل ها، ممکن است کمی پیچیده باشد. برای نصب آنها به سطح بالایی از تخصص نیاز است، که منجر به هزینه های بالاتر نشود.

یکی دیگر از معایب فن کویل های کاستی این است که ممکن است سرمایش و یا گرمایش کافی را برای فضاهای بسیار بزرگ فراهم نکنند. برای چنین فضاهایی ممکن است به سیستم های قوی تری مانند سیستم های تهویه مطبوع مرکزی مانند هواساز یا ایرواشر نیاز باشد.

فن کویل کاستی یک طرفه

تفاوت فن کویل های کاستی با دیگر فن کویل ها

یکی از تفاوت های کلیدی فن کویل های کاستی با سایر فن کویل ها، نحوه طراحی آنها است. فن کویل‌های کاستی ظاهری براق و شیک دارند که آن‌ها را به انتخابی مناسب برای فضاهایی تبدیل می‌کند که به زیبایی‌شناسی اهمیت می‌دهند. آنها معمولاً در داخل سقف نصب می شوند که ظاهری تمیز و بدون مزاحمت به آنها می دهد. در مقابل، انواع دیگر فن کویل ها ممکن است ظاهر صنعتی تری داشته باشند و فضای بیشتری را در اتاق اشغال کنند.

علاوه بر این، فن کویل های کاستی، اغلب سطح صدای کمتری در مقایسه با انواع دیگر فن ها دارند که آنها را برای محیط های آرام ایده آل می کند.

مدل فن کویل های کاستی دماجت

قیمت فن کویل کاستی

در مرجع تخصصی دماجت، می توانید انواع فن کویل های کاستی با ظرفیت های مختلف را بیابید که عبارتند از:

مرجع تخصصی دماجت، پیشنهاد می کند قبل از خرید فن کویل کاستی، حتما مقاله ی راهنمای خرید فن کویل، که یکی از جامع ترین مقالات در این باره است را مطالعه کنید.

خرید فن کویل کاستی

فن کویل کاستی دماجت

می توان گفت ، انتخاب فن کویل کاستی مناسب، کاری تخصصی است تا ظرفیت مناسب و کافی برای گرمایش و سرمایش فضای مورد نظر انتخاب شود. پیشنهاد می شود قبل از خرید فن کویل کاستی مورد نظر، با مرجع تخصصی دماجت در ارتباط باشید تا ایده آل ترین انتخاب را داشته باشید.

در بالا می توانید لیست قیمت فن کویل کاستی دماجت را مشاهده کنید. هر سوال یا دغدغه ای راجب خرید فن کویل کاستی دارید می توانید درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید تا متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید.

در دماجت علاوه بر فن کویل های کاستی، انواع فن کویل سقفی، فن کویل زمینی و فن کویل کانالی با کیفیت بالا و تضمینی موجود است که می توانید خریداری کنید.

5/5 - (17 امتیاز)

2 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. امکانش است برای بنده یک پیش فاکتور برای ۳ فن کویل کاستی چهار طرفه با ظرفیت ۶۰۰ صادر شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *