قیمت شیر کشویی زبانه فلزی چدنی

در جدول های زیر، لیست قیمت شیر کشویی زبانه فلزی چدنی، از سایز 1/2 1 اینچ تا 16 اینچ ارائه شده است که بازه ی حدودی قیمت شیر کشویی زبانه فلزی در مرجع تخصصی دماجت، 3 میلیون تومان تا 55 میلیون تومان است. توجه به این نکته الزامی است که پارامتر های زیادی وجود دارد که می تواند بر روی قیمت شیر کشویی چدنی، تاثیر قابل ملاحظه ای بگذارد. بعد از مشاهده لیست قیمت شیر فلکه زبانه فلزی چدنی، به صورت جامع در مورد این موضوع مهم صحبت خواهیم کرد.

دماجت، مرجع تخصصی تاسیسات در ایران، به شما کمک می کند با کیفیت ترین شیر کشویی زبانه فلزی چدنی را با قیمت های رقابتی خریداری کنید. اگر قصد خرید شیر کشویی زبانه فلزی، برای پروژه منحصر به فرد خود را دارید، دماجت، می تواند به شما کمک کند، بهترین محصول را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. در ادامه لیست قیمت شیر کشویی زبانه فلزی، بر اساس سایز های مختلف ارائه شده است.

قیمت شیر کشویی زبانه فلزی چدنی با استاندارد PN10

در جدول زیر، قیمت شیر کشویی زبانه فلزی چدنی، در استاندارد PN10، ارائه شده است. برای این نوع شیر، مطابق جدول زیر، سایز های ½ 1 اینچ تا 16 اینچ، موجود است. بازه ی حدودی قیمت شیر فلکه کشویی زبانه فلزی چدنی PN10، در مرجع تخصصی دماجت، 3،610 میلیون تا 48،800 میلیون تومان است.

ردیفسایز به اینچسایز به میلیمترقیمت (تومان)
۱۱/۲ ۱۴۰۳،۶۱۰،۰۰۰
۲۲۵۰۳،۷۶۰،۰۰۰
۳۱/۲ ۲۶۵۴،۰۵۰،۰۰۰
۴۳۸۰۵،۲۵۰،۰۰۰
۵۴۱۰۰۶،۰۶۰،۰۰۰
۶۵۱۲۵۸،۸۰۰،۰۰۰
۷۶۱۵۰۱۰،۰۴۰،۰۰۰
۸۸۲۰۰۱۴،۸۰۰،۰۰۰
۹۱۰۲۵۰۲۴،۵۰۰،۰۰۰
۱۰۱۲۳۰۰۲۹،۱۰۰،۰۰۰
۱۱۱۴۳۵۰۴۰،۱۰۰،۰۰۰
۱۲۱۶۴۰۰۴۸،۸۰۰،۰۰۰

قیمت شیر کشویی زبانه فلزی چدنی با استاندارد PN16

در جدول زیر، قیمت شیر کشویی زبانه فلزی در استاندارد PN16 چدنی، ارائه شده است. برای این نوع شیر، مطابق جدول زیر، سایز های ½ 1 اینچ تا 16 اینچ، موجود است. بازه ی حدودی قیمت شیر کشویی زبانه فلزی چدنی PN16، در مرجع تخصصی دماجت، 3،610 میلیون تا 55،600 میلیون تومان است.

ردیفسایز به اینچسایز به میلیمترقیمت (تومان)
۱۱/۲ ۱۴۰۳،۶۱۰،۰۰۰
۲۲۵۰۴،۱۰۰،۰۰۰
۳۱/۲ ۲۶۵۴،۴۰۰،۰۰۰
۴۳۸۰۵،۵۰۰،۰۰۰
۵۴۱۰۰۶،۵۰۰،۰۰۰
۶۵۱۲۵۹،۲۰۰،۰۰۰
۷۶۱۵۰۱۱،۰۶۰،۰۰۰
۸۸۲۰۰۱۵،۷۸۰،۰۰۰
۹۱۰۲۵۰۲۵،۸۰۰،۰۰۰
۱۰۱۲۳۰۰۳۱،۶۰۰،۰۰۰
۱۱۱۴۳۵۰۴۷،۴۰۰،۰۰۰
۱۲۱۶۴۰۰۵۵،۶۰۰،۰۰۰

قیمت شیر کشویی زبانه فلزی، با توجه به نوسانات قیمت ارز و میزان خرید، می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت های دقیق و تخفیف های ویژه، با ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

تمامی شیرآلات چدنی در مرجع تخصصی دماجت، دارای ۵ سال گارانتی بی قید و شرط است. همچنین تمامی شیرآلات چدنی، دارای استاندارد ملی ایران می باشد و از موادی با بالاترین کیفیت ساخته می شوند.

مرجع تخصصی دماجت، ۲۰ سال خدمات پس از فروش برای محصولاتش ارائه می‌دهد. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، پس از ثبت درخواست خدمات، ظرف ۴۸ الی ۷۲ ساعت متخصصان این مجموعه در محل پروژه حاضر خواهند شد.

دماجت مرجع تخصصی تاسیسات، با هدف حذف کامل واسطه‌ها و رساندن مستقیم محصول از کارخانه به مصرف‌‌کننده، همواره تلاش می‌کند تا رقابتی ترین قیمت را برای با کیفیت ترین محصولات، در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

برای اطمینان حاصل کردن از نوع شیرآلات چدنی و سایز آن ها، با کارشناسان دماجت ارتباط حاصل فرمایید. ما مشتاق گفتگو برای حل مشکل شما هستیم. 

مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب بهترین محصول

هزینه ی ارسال می تواند بر اساس میزان سفارش شما، کاملا متفاوت باشد. اگر ارزش سفارشی شما، بالای ۵۰ تومان باشد، هزینه ی ارسال کاملا رایگان است و توسط دماجت، پرداخت می شود. در غیر این صورت، هزینه ی ارسال کالا از درب کارخانه تا محل پروژه، با مشتریان است.

شیرآلات چدنی، از قبل ساخته شده و آماده تحویل می باشند. زمان تحویل شیرآلات چدنی بسته به نوع آن و تعداد محصول سفارش، می تواند کمی متغیر می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق تحویل محصول متناسب با پروژه ی خود، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت درخواست خود، می توانید از صفحه درخواست سفارش استفاده نمایید و سفارش خود را به صورت آنلاین برای ما ثبت کنید و پیش فاکتور خود را دریافت کنید. همچنین می توانید درخواست خود را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما، به صورت تلفنی ثبت نمایید.

برای کسب اطلاعات فنی و مشاوره ی تخصصی، با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید. باعث افتخار ما است که شما را در انتخاب بهترین محصول، متناسب با نیازهایتان راهنمایی کنیم. 

تا پیش از ثبت قرارداد و واریز وجه، امکان لغو سفارش وجود دارد. لازم به ذکر است پس از واریز وجه، سفارش ثبت شده و لغو سفارش امکان‌پذیر نمی‌باشد.

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

اطلاعات خود را وارد کنید. متخصصان ما در اسرع وقت، با شما تماس خواهند گرفت!

با ما تماس بگیرید

تلگرام پیام دهید

واتساپ پیام دهید

راهنمای کامل خرید چیلر مناسب

شیر کشویی زبانه فلزی چدنی

این نوع شیر، برای باز یا بسته کردن کامل جریان سیال، ضروری است. طراحی آن به گونه ای است که با چرخاندن فلکه، در جهت عقربه های ساعت، منجر به بسته شدن کامل جریان می شود. همچنین به دلیل استفاده از زبانه فلزی، با اعمال حداقل گشتاور، یک آب بندی کامل را تضمین می کند. شیر کشویی زبانه فلزی که به دلیل کیفیت بالای آن شناخته شده است، یک انتخاب رایج در تنظیمات مختلف صنعتی است.

شیر کشویی زبانه فلزی

نحوه ی کارکرد شیر فلکه کشویی زبانه فلزی چدنی

مکانیسم آن به این صورت است که با چرخاندن فلکه، در جهت عقربه‌های ساعت، بسته می شود، در حالی که با چرخش شیر در جهت خلاف عقربه‌های ساعت، آن را دوباره باز می‌کند. یادآوری این نکته مهم است که این شیرها برای تنظیم جریان مناسب نیستند و بسته شدن جزئی آنها می تواند منجر به ساییدگی و شکست قابل توجهی شود.

مشخصات فنی شیر کشویی زبانه فلزی

طراحی این شیر بر اساس استاندارد DIN 3352 و PN10/3363 انجام شده است و فاصله ی فلنج تا فلنج، بر اساس استاندارد

DIN 3202F4 است. مشخصات فنی شیر کشویی زبانه فلزی چدنی بر اساس زیر است:

 • بدنه و درپوش چدن خاکستری GG25
 • سر فلکه باز و بست آلمینیوم دایکاست
 • مهره شش گوش همراه با 2 عدد اورینگ NBR
 • پیچ ها طبق استاندارد Steel DIN 931
 • واشر درپوش (کلاهک) NBR یا EPDM
 • رینگ (سیت آب بندی) فسفر برنز
 • ماردون (محور) شیر از جنس فولاد زنگ نزن 4021 (X20Cr13) و استاندارد دنده، Tr – DIN103 رولینگ
 • سوراخ کاری فلنج طبق استاندارد EN 1092 – Part 1 – DIN 2501
 • پوشش رنگ به روش الکترواستاتیک مطابق DIN 30677

قیمت شیر کشویی زبانه فلزی

کاربرد شیر فلکه کشویی زبانه فلزی چدنی

این شیر نه تنها برای باز و بسته کردن جریان سیال موثر است بلکه قابلیت تنظیم آن را نیز وجود دارد. البته این شیر، به خوط خاص برای تنظیم جریان طراحی نشده است و استفاده از آن در حالت نیمه بسته می تواند منجر به خوردگش شیر شود. همچنین  طراحی منحصر به فرد آن، منجر به حداقل افت فشار می شود که می تواند دامنه کاربردهای آن را به طور قابل توجهی گسترش می دهد.

شیر کشویی زبانه فلزی که دارای زبانه آلیاژ برنجی است، در تاسیسات مختلف، از جمله آب آشامیدنی و سیالات تا دمای 70 درجه سانتی گراد و برای دمای بالاتر، طبق سفارش، قابل تامین است.

توصیه استفاده : برای به حداکثر رساندن طول عمر یک شیر کشویی زبانه ای فلزی، توصیه می شود در حین کار، شیر را کاملاً باز یا کاملاً بسته نگه دارید.

خرید شیر کشویی زبانه فلزی

مزایای شیر کشویی زبانه فلزی دماجت

شیر فلکه کشویی زبانه فلزی چدنی دماجت، مزایای متعددی را به شما ارائه می دهد که عبارت است از:

 • دوام و کیفیت بالا
 • عدم نیاز به نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر
 • توانایی عبور جریان بدون کاهش سرعت
 • آب بندی موثر و تضمین عدم نشتی
 • طراحی شده مطایق با استاندارد های DIN
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای گواهی آب و خاک

راهنمای خرید شیر کشویی زبانه فلزی

هنگام خرید شیر کشویی زبانه فلزی، مهم است که خطوط و سیالات عبوری از شیر را مورد بررسی قرار دهید. در مواردی که جریان شامل سیالات خورنده است، انتخاب شیر زبانه ای فولادی با قابلیت تحمل فشارهای بالاتر توصیه می شود. کاربران و مهندسانی که در مورد انتخاب بهترین شیر متناسب با نیاز خود، مطمئن نیستند، می توانند با متخصصان ما تماس حاصل فرمایند تا علاوه بر دریافت مشاوره فنی و استعلام قیمت شیر کشویی زبانه فلزی چدنی، از تخفیف های ویژه ما نیز اطلاع حاصل نمایند.

4.9/5 - (7 امتیاز)