قیمت چیلر 15 تن هوا خنک با تخفیف|گارانتی|مشاوره رایگان

 • کمپرسور اسکرال برند کوپلند یا دنفوس
 • شیر انبساط مکانیکی یا الکترونیکی
 • مجهز به تابلو برق
 • قابلیت هوشمند سازی تابلو برق
 • دارای فن کندانسوری زیلابگ یا ای بی ام
 • قابلیت کنترل دور فن
 • قطعات تابلو برق اشنایدر یا هیوندای
 • مبرد : R22/R407C/R124a

ضمانت اصالت کالا

تضمین بهترین قیمت

خدمات پس از فروش

18 ماه گارانتی محصول

ارسال به سراسر ایران

281.000.000 تومان

راهنمای انتخاب محصول

راهنمای خرید چیلر 15 تن

اگر به دنبال راه حلی برای تامین سرمایش پروژه یا ساختمان خود هستید، توجه داشته باشید که هر چقدر ظرفیت تبرید دستگاه بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر است. خرید چیلر 15 تن می تواند یک گزینه ایده آل برای شما باشد. قیمت چیلر 15 تن در مرجع تخصصی دماجت، 281 میلیون تومان است. پارامتر های زیادی وجود دارد که باید هنگام خرید چیلر 15 تن به آن توجه کنید، که شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین آن ها قیمت است. توجه به این نکته ضروری است که پارامتر های زیادی وجود دارد که می تواند بر روی قیمت چیلر 15 تن تاثیر بگذارد و این دستگاه یک قیمت ثابت ندارد.

با گزینه های بسیار زیادی که از نظر نوع، ظرفیت، نام تجاری، قیمت و مشخصات موجود است، تعیین اینکه کدام دستگاه را انتخاب کنید می تواند بسیار پیچیده و دشوار باشد. در این مقاله قصد داریم به تمامی سوالات شما در مورد چیلر 15 تن از جمله مشخصات فنی، برند کمپرسور، ظرفیت، هزینه ها و برندهای معتبر موجود پاسخ دهیم.

عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت چیلر 15 تن

چیلر تراکمی، یکی از پرکاربردترین و پیشرفته ترین تجهیزات صنعت تهویه مطبوع است. اگر کمی با دقت بیشتری بخواهیم این دستگاه را مورد بررسی قرار دهیم، متوجه خواهیم شد که عوامل زیادی وجود دارد که می تواند روی قیمت چیلر 15 تن تاثیر بگذارد. این عوامل عبارتند از:

1 – انتخاب نوع و برند کمپرسور

شاید بتوان گفت گران ترین قطعه ای که در چیلر استفاده می شود، کمپرسور است که نوع و برند آن، می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی قیمت چیلر 15 تن داشته باشد.

کمپرسورهای مورد استفاده در چیلر ها به سه دسته‌ی زیر تقسیم می شود:

 • کمپرسور اسکرال
 • کمپرسور اسکرو
 • کمپرسور سانتریفیوژ

اینکه کدام کمپرسور را انتخاب کنید، کاملا به نیازهای پروژه و ظرفیت تبرید چیلر شما بستگی دارد. بعد از تعیین نوع کمپرسور، نوبت به تعیین برند کمپرسور می رسد. اینکه کدام برند را انتخاب کنید، می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت چیلر 15 تن بگذارد. برند هایی که بیشتر در چیلر مورد استفاده قرار می گیرد، عبات است از:

 • دنفوس
 • کوپلند
 • بیتزر
 • هنبل
 • اس آر ام

انتخاب برند، کاملا بر اساس نیازهای مشتری تعیین می شود و قابلیت سفارشی سازی وجود دارد.

2 – انتخاب نوع کندانسور و اواپراتور دستگاه

نوع کندانسور و اواپراتور به کار رفته در دستگاه نیز در قیمت چیلر 15 تن موثر است. انواع مختلف کندانسور و اواپراتور دارای قیمت های متفاوت و سطوح عملکرد متفاوتی هستند. به عنوان مثال، کندانسور ساخته شده با لوله مسی و فین آلومینیومی، قیمت پایین تری نسبت به کندانسور با لوله داخل شیاردار و یا فین پوشش دارد.

3 – تعیین برند فن دستگاه

یکی از مهم ترین قطعاتی که در چیلر های تراکمی هوا خنک نصب می شود، فن است. انتخاب برند فن چیلر، می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی قیمت چیلر 15 تن بگذارد. معمولا فن های تعبیه شده در چیلر، از دو برند معتبر در دنیا تشکیل شده است که عبارتند از:

 • ای بی ام (EBM) آلمان
 • زیلابگ (ZIEHL-ABEGG) چین

فن ای بی ام آلمان، از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار است و مزایای اضافی مانند صدای کمتر، طول عمر بالاتر و … ارائه می دهد. به کاربردن این برند، می تواند باعث افزایش قیمت چیلر 15 تن شود.

4 – اثر تعیین سیستم کنترلی بر روی قیمت چیلر 15 تن

نوع سیستم کنترلی استفاده شده بر روی دستگاه نیز می تواند بر قیمت چیلر 15 تن تاثیر بگذارد. بدیهی است که یک سیستم کنترلی پایه در مقایسه با یک دستگاه مجهز به سیستم کنترل پیشرفته که امکانات و قابلیت های بیشتری دارد، قیمت پایین تری خواهد داشت. همچنین برند تجهیزات کنترلی که بر روی دستگاه نصب می شود، بر روی قیمت چیلر 15 تن تاثیر می گذارد. یکی از گران ترین قطعات برقی و کنترلی دستگاه، تابلو برق است. برند هایی که می توان برای تابلو برق یا Switch Board استفاده کرد عبارتند از:

 • اشنایدر (Schneider) فرانسه
 • هیوندای (HYUNDAI) کره

که استفاده از برند اشنایدر می توان باعث افزایش قیمت دستگاه شود.

5 – تعداد مدار سیکل تبرید دستگاه

بسته به ظرفیت تبرید و نوع کمپرسور، چیلر ها می توانند از یک مداره تا چهار مداره، طراحی و تولید شوند. افزایش تعداد مدار، به معنای افزایش تعداد کمپرسور است که منجر به افزایش تجهیزات و قطعات می شود و در نهایت، منجر به افزایش قیمت چیلر 15 تن می شود.

6 – شرایط آب و هوایی محل نصب

شاید برایتان جالب باشد که آب و هوای محلی که قرار است از دستگاه استفاده کنید، روی قیمت چیلر 15 تن تاثیر می گذارد. هر چه دمای خشک محیط، بالاتر باشد، قیمت چیلر 15 تن افزایش می یابد. زیرا در آب و هوای گرم تر، دمای تقطیر کندانسور افزایش پیدا می کند و نیاز به کمپرسور با ظرفیت بالاتری است که باعث افزایش سایز لوله ها و تغییر کندانسور می شود، که در نهایت باعث افزایش قیمت دستگاه می شود.

در مورد آب و هوای شرجی و مرطوب، راندمان چیلر هواخنک کاهش می یابد و استفاده از چیلرهای تراکمی آب خنک توصیه می شود. همچنین هر چقدر رطوبت هوا بیشتر باشد، قیمت چیلر 15 تن مورد نیاز شما افزایش می یابد.

7 – تاثیر نوسانات قیمت ارز و فلزات بر روی قیمت چیلر 15 تن

بسیاری از مواد اولیه و قطعاتی که در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند، از خارج کشور وارد می شوند و وابستگی زیادی به نرخ ارز دارند. برای مثال قطعاتی مانند کمپرسور، فن، تابلو برق و …، کاملا وارداتی هستند و نوسانان نرخ ارز می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی قیمت چیلر 15 تن داشته باشد. همچنین برای ساخت بدنه ی دستگاه و برخی از قطعات مانند کویل ها به فلزاتی مانند مس و فولاد نیاز است که با افزایش قیمت جهانی فلزات، می تواند باعث افزایش قیمت چیلر 15 تن شود.

تذکر مهم: تمامی فاکتورهایی که قبل تر ذکر شد می تواند باعث متغیر بودن قیمت دستگاه شود. به همین دلیل چیلر ها قیمت ثابت و مشخصی ندارند و تعیین قیمت نهایی دستگاه منوط به نیاز ها و محدودیت های پروژه شما است. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می تواند با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در فرایند خرید چیلر 15 تن راهنمایی کنند.

 

اجزای چیلر 15 تن

 

چیلر 15 تن

 

چیلر 15 تن هوایی، یکی از انواع دستگاه های تهویه مطبوع میباشد که بر اساس سیکل تبرید تراکمی کار میکند. دستگاه چیلر هوا خنک، از چهار جز اصلی تشکیل شده اند. این اجزا عبارتند از :

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • اواپراتور
 • شیر انبساط تراکمی

این اجزا به همراه سایر تجهیزات مانند شیرآلات، کنترلر ها و مسیر های لوله کشی و فن های کندانسوری یک  چیلر تراکمی آب خنک را تشکیل میدهند. ظرفیت یک چیلر تعیین کننده سایز و مدل های این تجهیزات میباشد که می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات جانبی متناسب با پروژه خود، با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

 

خرید چیلر 15 تن

یکی از دسته بندی های کلی دستگاه های چیلر تراکمی هوا خنک اساس نوع کندانسور آنها میباشد.چیلر تراکمی هوا خنک، دستگاهی است که نوع کندانسور آن هوا خنک میباشد. به عبارتی کندانسور این دستگاه متشکل از کویل های کندانسوری با لوله مسی و فن های کندانسوری میباشد. کویل های کندانسوری نوعی مبدل حرارتی هستند که از لوله های مسی و فین های آلومینیومی تشکیل شده اند. در این نوع چیلر ها، فن های کندانسوری هوای محیط را از روی کویل ها عبور میدهند. این کار موجب خنک شدن مبرد درون کویل ها میشود و هوای گرم به محیط بیرون تخلیه میشود. خنک شدن مبرد وظیفه کندانسور در چیلر ها میباشد.

چیلر های هوا خنک در ظرفیت های مختلفی ساخته میشوند که میتوانید چیلر هوا خنک با ظرفیت مورد نیاز خود را در صفحه چیلر هوا خنک  انتخاب و خریداری کنید. دماجت ارائه دهنده رقابتی ترین قیمت چیلر هوا خنک در ظرفیت های مختلف با برند های مختلف میباشد . در صورت نیاز به مشاوره تخصصی تر در مورد چیلر های هوا خنک میتوانید با ما تماس بگیرد.

 

قیمت چیلر 15 تن

 

کاربرد چیلر های تراکمی هوا خنک

طیف پروژه هایی که میتوانند از چیلر تراکمی برای تامین سرمایش استفاده کنند بسیار گسترده است. از بزرگترین مراکز تجاری و کارخانه ها و سیستم های خنک کننده صنعتی گرفته تا پروژه های مسکونی میتوانند از این تجهیز استفاده کنند. تنها تفاوت آنها در ظرفیت و برخی تجهیزات آنها میباشد. در زیر لیستی از کاربرد های چیلر تراکمی، ارائه شده است:

 • ساختمان ها و برج های مسکونی
 • ساختمان ها و مراکز تجاری
 • ساختمان های اداری
 • هتل ها
 • بیمارستان
 • تالارها
 • کارخانجات
 • اتاق تمیز یا کلین روم
 • اماکن مذهبی
 • مترو
 • سینما
 • صنایع مختلف
 • باشگاه ها
 • انبارها

 

شیر انبساط چیلر هواخنک

شیر انبساط جزئی از مدار تبرید است که وظیفه کاهش دما و فشار مبرد را بعد از کندانسور به عهده دارد . شیر انبساط در دو نوع مکانیکی و الکترونیکی موجود میباشد. شیر های انبساط الکترونیکی به دلیل داشتن درایو قابلیت باز و بسته کردن مسیر مبرد را بر اساس فرمان کنترلر و میزان سوپر هیت دارند. شیر های انبساط مکانیکی عموما در مینی چیلر ها و چیلر های تراکمی تا ظرفیت 15 تن تبرید در دو مدار با دو کمپرسور مورد استفاده قرار میگیرند. در صورتی که چیلر مجهز به کمپرسور اسکرو باشد استفاده از شیر انبساط الکترونیکی الزامی میباشد. شیر های انبساط الکترونیکی قابلیت کنترل بیشتری نسبت به نوع مکانیکی آنها را دارند. هرچند این نوع شیر ها قیمت بالاتری نیز دارند.

 

نکته ی مهم هنگام خرید چیلر 15 تن

قیمت چیلر 15 تن، متاثر از تمامی موارد بالا و همچنین برند قطعات بکار رفته در آن میباشد. دماجت سعی دارد تا همواره محصولاتی با درجه کیفیت بالا و قیمت مناسب را به مشتریان خود پیشنهاد بدهد. باید توجه داشت که استفاده از برند های غیراصل و یا کیفیت تولید پایین، میتواند هزینه های بالایی را برای کارفرما متحمل کند. شاید قیمت کمی پایین تر در این نوع محصولات، لزوما مناسب تر نباشد و احتمال این که هزینه های بیشتری را به دنبال داشته باشد کاملا وجود دارد و دماجت این مورد را به دفعات مشاهده کرده است.

انتخاب یک چیلر هوا خنک مطمئن جهت استفاده طولانی مدت و عدم نیاز به سرویس و نگهداری های مختلف، یکی از امکاناتی است که دماجت در اختیار شما میگذارد تا با خیال راحت بتوانید با قیمت مناسب دستگاه خود را خرید کنید. ما با بررسی و کنترل کیفیت دستگاه های برند های مختلف این امکان را به شما میدهیم تا بدون نگرانی تجهیزات تهویه مطبوع خود را به طور مستقیم و بدون واسطه از تولید کنندگان برتر خریداری کنید.

قیمت چیلر 15 تن

برای استعلام قیمت چیلر 15 تن و دریافت مشاوره های تخصصی رایگان، می توانید با دماجت، مرجع تخصصی تهویه مطبوع در ایران، تماس حاصل فرمایید یا درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند و شما را راهنمایی کنند.

در نهایت، دماجت اعتقاد دارد که انتخاب یک چیلر هوا خنک مطمئن، ممکن است با خواندن یک مقاله امکان پذیر نباشد و نیازمند دانش تخصصی و محاسبات پیچیده است. مرجع تخصصی دماجت می تواند شما را برای خرید چیلر مناسب راهنمایی کند.

 ” فقط کافی است یکیار به ما اعتماد کنید تا همیشه دماجت را انتخاب کنید! ” 

 

5/5 - (6 امتیاز)

مشخصات فنی محصول

توضیحات تکمیلی

نوع دستگاه

چیلر

نوع چیلر تراکمی

هوا خنک

ظرفیت نامی دستگاه (Ton)

15

نوع مبدل حرارتی کندانسور

لوله مسی 3/8 با فین آلمینیومی

نوع فن کندانسور

سانتریفیوژ آکسیال

برند فن

زیلابگ یا روزنبرگ یا ای بی ام (بر اساس درخواست مشتری تعیین می شود.)

نوع مبدل حرارتی اواپراتور

پوسته – لوله

نوع کمپرسور

اسکرال

برند کمپرسور

کوپلند

تعداد کمپرسور

2

نوع شیر انبساط

مکانیکی یا الکترونیکی

پمپ و منبع انبساط

ندارد

وزن (Kg)

450

سوالات متداول

برای اطمینان حاصل کردن از دستگاه انتخابی، با کارشناسان دماجت ارتباط حاصل فرمایید. ما مشتاق گفتگو برای حل مشکل شما هستیم. 

مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب بهترین محصول

 

تا پیش از ثبت قرارداد و واریز وجه، امکان لغو سفارش وجود دارد. لازم به ذکر است پس از واریز وجه، سفارش ثبت شده و لغو سفارش امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۱۸ ماه از زمان تحویل و یا ۱۲ ماه از زمان راه‌اندازی، هرکدام زودتر حادث گردد.

خدمات پس از فروش تا ۲۰ سال ارائه می‌گردد. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، پس از ثبت درخواست خدمات، ظرف ۴۸ الی ۷۲ ساعت کارشناسان این مجموعه در محل پروژه حاضر خواهند شد.

دماجت با هدف حذف واسطه‌ها و رساندن مستقیم محصول از کارخانه به مصرف‌‌کننده، همواره تلاش می‌کند تا رقابتی ترین قیمت را برای با کیفیت ترین محصولات، در اختیار مشتریان قرار دهد. 

 

زمان تحویل محصول بسته به نوع آن و تعداد محصول متغیر می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق تحویل محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه ی ارسال تمامی محصولات از درب کارخانه تامین کننده به عهده مشتری است.

برای ثبت درخواست خود، می توانید از صفحه درخواست سفارش استفاده نمایید. همچنین می توانید درخواست خود را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما، به صورت تلفنی ثبت نمایید.

برای کسب اطلاعات فنی و مشاوره ی تخصصی، با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید. باعث افتخار ما است که شما را در انتخاب محصول مناسب راهنمایی کنیم. 

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

اطلاعات خود را وارد کنید. متخصصان ما در اسرع وقت، با شما تماس خواهند گرفت!

با ما تماس بگیرید

تلگرام پیام دهید

واتساپ پیام دهید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت چیلر 15 تن هوا خنک با تخفیف|گارانتی|مشاوره رایگان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد قیمت شما برای خرید کالا

اگر فکر می کنید، قیمتی که دماجت به شما پیشنهاد داده است مناسب نیست، خوشحال می شویم قیمت مد نظر خود را با ما در میان بگذارید!

نیازی به نگرانی وجود ندارد!